Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Neskutočný rozdiel! Keď porovnáte tieto dve fotky Sharon Stone, zostanete v šoku: Je to vôbec možné?

11.11.2015 Casprezeny.sk

Herečka Sharon Stone (57) patrí od čias Základného inštinktu k neodškriepiteľným sexsymbolom. Keď si však porovnáte dve z jej nedávnych fotografií, niečo vás poriadne zarazí.

Sharon Stone 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto.com Sharon Stone

Aj keď bývalej sexici Sharon Stone ide na šesťdesiatku, svojím zjavom stále dokáže prekvapiť, a to hneď dvojakým spôsobom.

Sharon Stone 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Getty Images Sharon Stone

Keď chce byť za peknú a zvolí vhodný účes aj outfit, je na ňu radosť pozrieť. Vtedy totiž vyzerá aj o dve dekády mladšie, než je jej skutočný vek. Tak tomu bolo aj v šou Jimmy Kimmel Live, kde sa herečka ukázala v zaujímavo riešených čiernych šatách, ktoré boli decentné aj sexi zároveň. Korunou jej žiarivého outfitu bol krátky šik účes a jemné líčenie. Myslíme si, že toto je vhodná inšpirácia pre dámy v jej veku. Keď sa chce, každá môže vyzerať skvelo a vhodným účesom aj šatami podčiarknuť to pekné.

Sharon Stone 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Getty Images Sharon Stone

O pár dní neskôr však Sharon svojím zjavom naopak šokovala. Fotografi ju zastihli na letisku po dovolenke nenalíčenú, zrejme aj unavenú z cesty, ale najmä s výraznými šedivými odrastmi vlasov. Ani sa nechce veriť, že je to tá istá osoba.

Sharon Stone vyzerala úžasne, šik účes aj líčenie jej ubralo aj dve dekády z jej skutočného veku. 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Getty Images Sharon Stone vyzerala úžasne, šik účes aj líčenie jej ubralo aj dve dekády z jej skutočného veku.

Sharon Stone so šedivými odrastmi vlasov. Ani sa nechce veriť, že je to tá istá osoba. 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Getty Images Sharon Stone so šedivými odrastmi vlasov. Ani sa nechce veriť, že je to tá istá osoba.

 


Súťaž TOP ZMENÁREŇ 2015

Neskutočný rozdiel! Keď porovnáte tieto dve fotky Sharon Stone, zostanete v šoku: Je to vôbec možné? 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Nový Čas pre ženy

 

Hlasujte o TOP ZMENÁREŇ ROKA 2015 a vyhrajte exkluzívnu zmenu imidžu a ďalšie skvelé ceny!

 

Tlačiť Diskusia (17)
Focus Media