Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Aká ste milenka a aký bude v posteli váš partner? Vaše životné číslo prezradí, ako ste na tom so sexom

12.11.2015 Casprezeny.sk

Vaše osudové, čiže životné číslo má vplyv aj na to, akí ste vášniví a ako pristupujete k sexuálnym vzťahom. Viete, čo vaše životné číslo prezrádza práve o vás a o vašom partnerovi?

Aká ste milencka a čo očakávate od partnera? 2 obrázky vo fotogalérii Zdroj: shutterstock Aká ste milencka a čo očakávate od partnera?

Teraz už budete mať jasno! Aká ste milenka a aký bude v posteli váš partner? Prezradí to životné číslo
Životné číslo prezrádza nielen vaše povahové vlastnosti,...

 

Životné číslo 6  

Ako jedinci narodení s osudovým číslom šesť ste veľmi harmonické, láskyplné a pokojné osobnosti. Máte nutkavú potrebu zahŕňať svojich blížnych láskou a všetkým, čo ich robí šťastnými. Nie inak konáte tiež v partnerských vzťahoch. K sexu lásku potrebujete a vlastne si bez nej sex ani nedokážete predstaviť. Potom ochotne dávate aj prijímate. Ste ale tiež perfekcionisti a na svoj náprotivok máte maximálne nároky. Zmierte sa s tým, že život nie je rozprávka a dokonalí princovia a dokonalé princezné neexistujú. Realita je nakoniec aj tak väčšinou lepšia.

Životné číslo 7  

Sedmičkám nie je príliš ľahké dostať sa pod kožu. Ste veľmi citliví a ohľaduplní jedinci, ale aj rezervovaní. Poznáte svoju hodnotu a viete, čo chcete. Do života aj do postele si niekoho pustíte až v okamihu, kedy ste si tým náprotivkom istí. Nerobíte unáhlené rozhodnutia a neriskujete. Väčšinou nevystriedate za život veľa sexuálnych partnerov. Zato vám okolie závidí pevné vzťahy, v ktorých ste majstri. Aj keď to občas vyzerá, že ste chladní ako kus ľadu, sami najlepšie viete, koľko spaľujúcej vášne drieme pod povrchom. V posteli sa rozhodne neobmedzujete na klasiku, a ak viete, že môžete náprotivku veriť, bez váhania sa vytaste aj s praktikami, ktoré by od vás nikto nečakal.

Snažte sa ale aspoň občas neodhaľovať svoje city okamžite. 2 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock, RCA Snažte sa ale aspoň občas neodhaľovať svoje city okamžite.

Životné číslo 8  

Ako osoby so životným číslom osem ste v živote aj vo vzťahoch veľmi praktickí, ambiciózni a hľadíte neustále dopredu. Máte silne vyvinutý zmysel pre sebakontrolu a pre realitu. Nenecháte sa omámiť sladkými sľubmi ani peknou tváričkou. Na druhej strane nemáte nič proti nezáväznému sexu, ak tak k nemu pristupujú obe strany. Vo vzťahoch ste veľmi zodpovední, radi komunikujete a na drámu si nepotrpíte. Tiež v sexe nemáte problém dať najavo, čo sa vám páči. Dajte si pozor, aby ste neskĺzli k rutine. Aspoň v posteli na chvíľu obráťte roly a nechajte partnera, nech rozhoduje on. Uvidíte, že vás to bude baviť nemenej.

Životné číslo 9  

Ak je vaším životným číslom deviatka, potom ste vo vzťahoch skutočne veľkorysí. Nežiarlim, dôverujete a svojím milovaným dávate toľko priestoru, koľko len potrebujú. Veľkých emócií sa od vás nikto nedočká, naopak budete častejšie obviňovaní z nezáujmu. Vaša láskyplná aj tolerantná povaha je niečo, čo ocení len naozaj zrelý partner. Čo sa sexuality týka, tam naopak potešíte snáď úplne každého, ste otvorení novým zážitkom a radi dávate aj prijímate. K sexu máte radi lásku, ale nie je pre vás podmienkou. Vaším mottom je "kým sú obaja spokojní, je všetko tak, ako má byť".

Životné číslo 11  

Ak je vaším životným číslom jedenástka, ste naozaj dokonalými milencami. Máte veľmi optimistickú, pozitívnu povahu a život si užívate naplno. Všetkými zmyslami a so všetkým, čo vám prináša. Druhé pohlavie fascinujete svojou prirodzenosťou a nikdy nemáte problém nájsť si partnera. Občas sa ale bohužiaľ stane, že je to len partner na jednu noc, zatiaľ čo vy túžite po tom na celý život. Alebo si to aspoň v danej chvíli myslíte. V láske i sexe ste spontánni, viete byť vášniví aj nežní a užívate si všetky tieto roviny. Snažte sa ale aspoň občas neodhaľovať svoje city okamžite. To, že svoje srdce nosíte na dlani, vás občas zbytočne zraňuje.

 

Tlačiť Diskusia
Focus Media