Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Katka si nechala skrotiť suché kučeravé vlasy: Nový účes s ofinkou ju zmenil na éterickú krásku

17.03.2016 Beata Suchá

Náš skvelý kadernícky tím našiel riešenie aj pre Katku, ktorá sa zverila do našej starostlivosti. Posúďte sami, či sa nám to podarilo.

Katka pred zmenou. 5 obrázkov vo fotogalérii Katka pred zmenou.

Katka (26): „Na novú farbu sa veľmi teším!“

Táto sympatická slečna pochádza z Považskej Bystrice. Krása je jej hobby a chlebíčkom súčasne – pracuje ako kozmetička a manažérka v dermatocentre. Zaujímajú ju novinky v oblasti estetickej medicíny, no jej srdcovou záležitosťou je vizáž a líčenie.

Kaderník Igor NOVOSAD radí:

Katka má jemné kučeravé vlasy, ktoré inklinujú k suchosti. Všimla si, že má problém s dorastaním dĺžok, čo spôsobovali odlamujúce sa konce vyčerpané farbením a tepelnou úpravou. Základným krokom k lepšiemu stavu vlasov je dobrý strih, opticky im pomôže sýta kvalitná farba, ktorá vlasy nevysuší, ale pekne zacelí. Pre Katku som vybral atraktívny stredne medený odtieň. Oživením účesu je ofinka, ktorá pôsobí veľmi žensky.

Ozdravené vlasy budú pôsobiť oveľa vitálnejšie. 5 obrázkov vo fotogalérii Ozdravené vlasy budú pôsobiť oveľa vitálnejšie.

 Tip profesionála:

Jemné kučeravé vlasy treba podstrihávať každé 2 mesiace, čo je najlepšia prevencia pred lámavosťou z dehydratácie.

Vizážistka Kristy WOLF radí:

Pekne tvarované obočie si zaslúži dokonalý styling. Výrazné rúže sú v kurze, čo tak vyskúšať pôvabný cyklámenový?

Výrazné rúže sú v kurze, čo tak vyskúšať pôvabný cyklámenový? 5 obrázkov vo fotogalérii Výrazné rúže sú v kurze, čo tak vyskúšať pôvabný cyklámenový? A takto vyzerá Katka po premene:

Katka po zmene. 5 obrázkov vo fotogalérii Katka po zmene. Základným krokom k lepšiemu stavu vlasov je dobrý strih. 5 obrázkov vo fotogalérii Základným krokom k lepšiemu stavu vlasov je dobrý strih.


 

Túžite po zmene účesu?

Prihláste sa do našej rubriky a spravíme vám účes snov! Okrem toho si vyskúšate fantastický mejkap a získate super balíček dekoratívnej kozmetiky značky L´Oréal v hodnote 50 €. Fotografie tváre a konfekčnú veľkosť zasielajte na e-mail: [email protected] a nezabudnite uviesť svoje telefónne číslo.

Tlačiť Diskusia (8)