Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Leziete si s partnerom na nervy? Pozor, tieto znamenia sa odpudzujú! Má vaša láska šancu?

12.12.2015 Casprezeny.sk

Unavujú vás neustále a nikam nevedúce konflikty s partnerom? Zistite, či sa vaše znamenia navzájom odpudzujú a či má takýto vzťah šancu na prežitie.

Tieto znamenia sa odpudzujú. Tieto znamenia sa odpudzujú.

Neberte si k srdcu všetky partnerove nedostatky - namiesto toho sa od neho snažte niečo naučiť!

Každému znameniu dominujú planéty, ktoré ovplyvňujú jeho charakter. Ak si všetkých 12 zoradíme do kruhu, znamenia oproti sebe symbolizujú úplne odlišné osobnostné črty. Ak sa do seba náhodou zaľúbia, čaká ich náročný proces vzájomných kompromisov, ale ich vzťah bude nabitý iskrou a vášňou. Je teda na vás, čo vám viac vyhovuje. Mier a stabilita, alebo možnosť učiť sa a brúsiť svoj charakter.

Panna – Ryby

Život Panny je postavený na praktickosti, vyhovujúcom poriadku a predvídateľnom živote. Ryby často plávajú v oblakoch a ich životný štýl pôsobí na Pannu chaoticky a nezvládnuteľne.

Tip: Vplyvom Rýb sa Panna postupne uvoľní a táto sloboda sa prejaví aj v jej životnom postoji. Ryby sa od nej naučia ukočírovať svoj život tak, aby v ňom našli zopár pevných bodov a jasných smerov.

Lev – Vodnár

Sebavedomý a hrdý Lev rád drží veci vo vlastných rukách, a práve preto ťažko znáša Vodnárov nekomplikovaný, spontánny a často sa meniaci životný štýl.

Tip: Vodnár ochráni Leva pred príliš meravými a zabezpečenými pomermi. Lev v ňom prebudí vnútornú silu a v snahe nájsť vhodný životný rytmus obaja získajú dostatok skúseností.

 

Rak – Kozorožec

Pre citlivého Raka je na prvom mieste starostlivosť o rodinu, ktorú ochotne obklopí nekonečnou láskou a nehou. Často je až príliš emotívny. Kozorožec je tvrdý oriešok, ktorý zo seba ľahko strasie vonkajšie vplyvy a okoliu sa otvorí len vtedy, keď to sám chce. Vyniká zodpovednosťou, dôslednosťou a ťažko toleruje vlastné, ale najmä cudzie nedostatky.

Tip: Vzťah týchto znamení je porovnateľný so vzťahom medzi rodičom a dieťaťom. Kozorožec môže Rakovi pomôcť pri hľadaní vnútornej rovnováhy a hraníc citlivosti. Rak ho, naopak, trochu zjemní svojím láskyplným a milým prístupom.

Blíženci – Strelec

Vzdušní Blíženci pod vplyvom Merkúru neustále rozprávajú a rozprávajú. Sú majstrami komunikácie a slov, zatiaľ čo Strelec má rád široký manévrovací priestor a nekonečná vrava mu bráni v slobode, po ktorej túži. Pre neho je najdôležitejšie duchovno a dôstojný postoj k životu.

Tip: Blíženci môžu Strelca inšpirovať a obohatiť svojimi nápadmi a umeleckými sklonmi. Strelec im bude na oplátku vzorom, ktorý ich vráti do reality a privedie k plnohodnotnému a dôstojnému životu.

Býk – Škorpión

Pohľad Býka na život a veci v ňom je skôr realistický, praktický a občas trochu ťažkopádny. Má rád prírodu, zvieratá, rastliny a baví ho zariaďovať si svoj domov. Škorpión dokáže svojou dominantnou povahou dokonale prevrátiť dianie okolo seba. Žije vášnivo a uznáva heslo „Všetko alebo nič“.

Tip: Býk môže Škorpióna obohatiť širokým rozhľadom a schopnosťou viac riskovať. Na druhej strane Škorpión vybuduje stabilné a pevné body, o ktoré sa Býk môže oprieť, a tiež sa od neho naučí milovať život a naplno si ho užívať.

Baran – Váhy

Znamenie Barana ovplyvňuje Mars svojou ohnivou, aktívnou, činorodou a mužnou energiou. Barani sú dynamickí a vždy pripravení na boj. Prichádzajú s vlastnými riešeniami, majú železnú vôľu a okolie ich len ťažko ovplyvní. Váhy so svojím ženským čarom z Venuše rady oslňujú okolie a lákajú na seba pozornosť. Zbožňujú spoločnosť a ľahkú konverzáciu. Potrpia si na rovnováhu a harmóniu. Občas sú trochu povrchné, v rámci zachovania mieru však radšej ustúpia a prispôsobia sa.

Tip: Ak muži konajú viac pod vplyvom Marsu a ženy sa nechajú ovplyvniť Venušou, ľahšie nájdu spoločnú reč.

Tlačiť Diskusia
Focus Media