Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Aura o vás prezradí takmer všetko: Viete, akú farbu má tá vaša? Zistíte to za pár sekúnd

19.12.2015 Casprezeny.sk

Odhalí, akí ste a ešte niečo navyše! Chcete vedieť, akú farbu má vaša aura? Zistíte to veľmi ľahko.

Akú farbu má vaša aura? 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: iStock Akú farbu má vaša aura?

Odpovedzte úprimne na nasledujúce otázky a zistite, akú farbu má vaša aura a čo to pre vás znamená.

Ak:

- ste vytrvalí,

- máte pevnú vôľu,

- ľahko a vášnivo sa vyjadrujete,

---> vaša aura je ČERVENÁ.

Ste mimoriadne vytrvalí a húževnatí. Odvážne bojujete za svoje ideály, plníte si sny a kráčate za pevne vytýčenými cieľmi. Nikdy sa nehanbíte povedať svoj názor nahlas. Keď sa do niečoho pustíte, robíte to naplno a vášnivo. Práve preto neznesiete, ak sa vás niekto iný pokúša ovládať.

Nikdy sa nehanbíte povedať svoj názor nahlas. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Nikdy sa nehanbíte povedať svoj názor nahlas.


Ak

- radi pomáhate svojim blízkym a máte odvahu snívať o veľkých veciach,

- vždy sa pozeráte dopredu,

- hľadáte riešenia aj tam, kde na prvý pohľad neexistujú,

---> vaša aura je FIALOVÁ.

Snažíte sa v tomto duchu motivovať aj svojich priateľov, rodinu - dokonca ste schopní presvedčiť aj cudzích ľudí, aby vám pomáhali! Máte pred sebou vysoké ciele a disponujete všetkými predpokladmi na to, aby ste ich dosiahli.

Vášnivo pracujete na tom, aby ste tento svet zmenili na lepšie a krajšie miesto. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Vášnivo pracujete na tom, aby ste tento svet zmenili na lepšie a krajšie miesto.


Ak:

- ste kreatívna a slobodná duša, ktorá nenávidí pravidlá, príkazy a zákazy,

- vždy ste pozitívne naladení, milujete dobrú náladu a smiech,

- ste optimistickí, vo všetkom vidíte hlavne to dobré,

---> vaša aura je ŽLTÁ.

Vyžarujete dobrú náladu a veselosť, ľudia chcú byť vo vašej spoločnosti, máte veľa priateľov. Ľahko sa zoznamujete, milujete zábavu a smiech. Najlepšie sa cítite v prírode a nerozhodia vás ani sychravé dni bez slniečka.

  Vyžarujete dobrú náladu a veselosť, ľudia chcú byť vo vašej spoločnosti. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Vyžarujete dobrú náladu a veselosť, ľudia chcú byť vo vašej spoločnosti.


Ak:

- by ste si najradšej adoptovali všetky zvieratká z útulku,

- ste starostliví a ochotne druhým radíte,

- ste citliví a hľadáte osudovú lásku,

---> vaša aura je MODRÁ.

Vďaka svojej citlivej povahe a vrodenej empatii viete druhých pochopiť, vysvetliť si ich konanie, správne im poradiť. Ľudia vás radi oslovujú so žiadosťou o radu či pomoc. Vždy ich viete podržať, povbudziť a usmerniť. Najväčším šťastím je pre vás to, keď môžete druhým pomôcť - sebarealizáciu môžete nájsť v povolaní lekára, učiteľa alebo psychológa.

Vďaka svojej citlivej povahe a vrodenej empatii viete konanie druhých pochopiť. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Vďaka svojej citlivej povahe a vrodenej empatii viete konanie druhých pochopiť.


Ak:

- ste praktickí,

- trpezliví, dbáte na každý detail,

- mimoriadne zvedaví,

---> vaša aura je ŽLTOHNEDÁ.

Milujete hádanky, kvízy a rôzne záhady, máte v sebe neodolateľnú túžbu vyriešiť ich a pustiť sa opäť do nových. Znamená to, že v hĺbke srdca ste pravý objaviteľ, ktorý by chcel tento svet lepšie a hlbšie spoznať.

Milujete hádanky, kvízy a rôzne záhady. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Milujete hádanky, kvízy a rôzne záhady.

Tlačiť Diskusia (5)
Focus Media