Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Kučeravá Simona stále nenašla ideálny účes: Zverila sa do rúk odborníkov, s novým imidžom ju nespoznáte!

25.01.2016 Beata Suchá

Príroda obdarila Simonu nádherne kučeravými vlasmi, pre ktoré však stále nenašla ideálny účes. Ako vyzerá po zmene imidžu?

Simona pred zmenou. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Simona pred zmenou.

Simona (28)

Sympatická PR-manažérka Simonka pochádza z Trnavy, je vášnivá cestovateľka a predstavte si, že o svojich zážitkoch píše aj pútavé články.

Kaderník ANDREJ NOVOSAD radí:

Simonka má veľmi husté, prirodzene kučeravé vlasy, akými sa môže pochváliť máloktorá žena. Aby tento typ vlasov vynikol v plnej kráse, potrebujú precízny tvar. Vlasy som spostupnil tak, aby kučery pekne zapadali jedna do druhej. Pre dokonalé presvetlenie som do vlasov namačkal melír prstami – táto technika zaručí veľmi prirodzený výsledok. Ideálny spojenec kučeravých vlasov je difuzér. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Ideálny spojenec kučeravých vlasov je difuzér. Špeciálne spostupnenie zabezpečí účesu správny tvar. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Špeciálne spostupnenie zabezpečí účesu správny tvar.

Typ profesionála: 

Dobrou voľbou je v tomto prípade krém na kučery. Zabezpečí ich perfektný tvar, ale aj lesk a výživu. Rukami zapracujeme do vlasov melír. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Rukami zapracujeme do vlasov melír.

Vizážistka KRISTY WOLF radí:

Tuhý mejkap aplikujte štetcom. Dosiahnete tak dokonalé zjednotenie pleti.

Mejak aplikujte štetcom. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Mejak aplikujte štetcom.

Takto vyzerá Simona po zmene: Simona po zmene. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Simona po zmene.

Tlačiť Diskusia (5)
Focus Media