Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Aký bude rok 2016 podľa numerológie? Keď zistíte, čo znamená súčet čísla 16, nebude vám všetko jedno!

11.01.2016 iva

Jednotlivé čísla v numerologickej mriežke naznačujú, že tento rok bude problematický vo všetkých oblastiach. Čo nás čaká v roku 2016 podľa numerológie?

Aký bude rok 2016 podľa numerológie? Aký bude rok 2016 podľa numerológie?

Rok 2016 podľa numerológie

Všeobecne

V letopočte musíme rešpektovať za nulou súčet čísla 16, čo je 7 – tzv. malá karma, ktorá robí veľké problémy vo vzťahoch. Navyše je to číslo nehôd. Sedmička je polovičný kríž, ktorý budeme vláčiť za sebou.

Po sčítaní všetkých číslic je rok 2016 deviatkový. 9 je o ukončení, o svetle a náhodách, ktoré nám ukážu cestu. Ukončíme napríklad pobyt v meste, ktorý nás trápi svojím chaosom, alebo prestaneme robiť prácu, ktorá nás nebaví, ukončíme priateľské väzby, ktoré nás vysiľovali. A pokiaľ tieto zmeny dokážeme urobiť samy, energia tohto roku nám v tom bude pomáhať. Ak sa tomu budeme chcieť vyhnúť, urobí to za nás vesmír! Tento rok bude naozaj o ukončení jednej životnej etapy a začiatku novej.

V práci

Práca je pod číslom 4, a preto pracovné vyhliadky nebudú nijako skvelé. Avšak netreba sa báť skoncovať s tým, čo nám nevyhovuje. Ak urobíte prvý krok, nasleduje ďalší a po ňom ďalší a pridruží sa pomoc, svetlo na ceste, aby ste vedeli, že idete správnym smerom. Zabudnite na nevraživosť, lakomosť a rozpory v práci. Vyhýbajte sa hádkam, pretože všetko sa vám spočíta. Budete potrebovať hlavne vytrvalosť, lebo zbabelci padnú tesne pred cieľom.

Vo vzťahoch

Táto oblasť dostane zásah ako bleskom z čistého neba. Manželské vzťahy narušia hádky, nezhody, zvlášť medzi pármi, ktoré už mali spory v roku 2014 a nedokázali ich ukončiť. Tento rok sa všetko prečistí. Aj vzťahy. Mnohí sa preto rozídu, ale iní sa, naopak, nájdu. 7 nás upozorňuje na to, že sa zrúti všetko, čo nemá stabilné základy, o ktoré sa môžeme oprieť. Zrútiť sa môžeme aj my, pokiaľ neprestaneme hrať
s maskou na tvári. Preto zahoďte pretvárku, hovorte pravdu a stojte si za vlastným názorom. Tiež sa veľmi odporúča zahodiť staré myslenie a neproduktívne opakujúce sa myšlienky, inak vás to tento rok zomelie.

Tlačiť Diskusia
Focus Media