Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Po 2 pôrodoch ani kilo navyše! Slávna mama predviedla dokonalé telo, mladšie krásky môžu blednúť závisťou

22.02.2016 anp

Slávna herečka a mamina dvoch detí môže byť na seba hrdá. Vo svojich 36 rokoch by pokojne schovala do vrecka aj dvadsiatničky! Kto je to?

Spoznávate sexi herečku? 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Instagram Spoznávate sexi herečku?

Ak ste tipovali sympatickú herečku Kate Hudson (36), uhádli ste! Hrdá mama dvoch synov, 4-ročného Binghama a 11-ročného syna Rydera, mala po druhom pôrode nadváhu takmer 32 kíl. Bojovala tak s problémom, ktorý trápi mnohé tridsiatničky - s kilami navyše skombinovanými so spomaleným metabolizmom.

Kate Hudson v roku 2011. 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Kate Hudson v roku 2011.

Kate sa pustila do práce a dnes sa môže pochváliť vypracovanou postavou bez štipky tuku navyše. Ako to dokázala? Odpoveď vás prekvapí! Kate totiž odmietla nízkokalorickú diétu a naďalej prijíma 1500-1800 kalórií denne. Experti nazývajú jej úspech "sacharidovou inteligenciou" spojenou s novým nadšením pre cvičenie takmer každý deň.

Kate Hudson stavila na cvičenie a obmedzenie sacharidov v jedálničku. 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Getty Images Kate Hudson stavila na cvičenie a obmedzenie sacharidov v jedálničku.


 

Hviezdy filmu Ako prísť o muža za 10 dní na selfie po rokoch: Kate je stále krajšia, pohľad na Matthewa bolí!
Pred 12 rokmi spolu zažiarili v komédii Ako prísť o muža za 10...

 


Keďže Kate miluje jedlo, odmietla hladovať, aby schudla. Namiesto toho vyskúšala stratégiu, ktorá jej umožňuje najesť sa dosýta, ale zároveň udržiava príjem sacharidov na nízkej úrovni, vďaka čomu sa dosahuje primeraná hladina cukru v krvi a naštartuje sa metabolizmus. To znamená, že jej jedálniček obsahuje najmä veľa chudých bielkovín, zdravých tukov a čerstvej zeleniny.

Mama Goldie a jej dcéra Kate vyzerajú ako dve kamarátky. 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Mama Goldie a jej dcéra Kate vyzerajú ako dve kamarátky.

Sacharidy v podobe ovocia a sladkostí si môže dopriať až po cvičení, kedy jej telo potrebuje doplniť energiu. Nevylúčila ich tak úplne, tajomstvom jej úspechu je, že si sacharidy dopraje len vo vybraných časoch, kedy ich telo naozaj potrebuje.

Kedy si teda môžete dopriať ovocie a sladkosti bez výčitiek (a v primeranom množstve)? Najlepšie na raňajky a pred/alebo po cvičení.

Kate predviedla na Zlatých Glóbusoch bezchybnú postavičku. 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Kate predviedla na Zlatých Glóbusoch bezchybnú postavičku. Kate predviedla na Zlatých Glóbusoch bezchybnú postavičku. 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Kate predviedla na Zlatých Glóbusoch bezchybnú postavičku.

Herečka tvrdí, že sa nikdy necítila lepšie. Podľa vlastných slov má späť telo, ktorým sa pýšila pred 10 rokmi a 2 pôrodmi. Na svoju sociálnu sieť zavesila fotku počas cvičenia. Zdá sa, že Kate vďaka novému životnému štýlu našla aj motiváciu a novú chuť do života. Držíme jej palce!

Kate získala späť svoju postavu spred desiatich rokov. 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Instagram Kate získala späť svoju postavu spred desiatich rokov.

Kate má späť telo, ktorým sa pýšila pred 10 rokmi a 2 pôrodmi. 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Kate má späť telo, ktorým sa pýšila pred 10 rokmi a 2 pôrodmi.

Tlačiť Diskusia (2)
Focus Media