Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Páni, všimnite si, ako vás partnerka bozkáva: Jej ústa prezradia aj to, čo by možno nechcela!

20.01.2016 iva

Ani vy pri bozkávaní nepremýšľate? Iste, ako väčšina z nás. Ale skúste sa spätne zamyslieť, ako sa vlastne bozkávate?

Ako sa bozkávate, taký máte vzťah! 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: iStock Ako sa bozkávate, taký máte vzťah!

Vedeli ste, že práve štýl vášho bozkávania veľa prezradí aj o vašej osobnosti?

Veľmi jemne

Takýto typ bozkov si vraj vymieňajú iba veľmi zaľúbení ľudia, ktorý majú intímny a nežný vzťah. Ak si ich stále dopriavate, ste nežná osôbka, ktorá túži po jemnej intimite.

Mľaskavá pusa

Klasická pusa, rýchly bozk s našpúlenými ústami vyjadruje viac priateľstvo ako bláznivú lásku. Ide skôr o pozdrav ako prejav citov. Ak ho praktizujete vo vzťahoch, nechcete sa viazať.

Vedeli ste, že práve štýl vášho bozkávania veľa prezradí aj o vašej osobnosti? 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: iStock Vedeli ste, že práve štýl vášho bozkávania veľa prezradí aj o vašej osobnosti?

Francúzsky

Bozk s otvorenými ústami a hravým jazykom je jasná milostná predohra. Pokiaľ tento typ vo vzťahu vôbec nepraktizujete, hrozí odcudzenie. Ak ho používate stále, ste vášnivý typ.

Mokré bozky

Ďalším stupňom francúzskeho bozkávania sú vlhké bozky, pri ktorých sa partneri olizujú nielen vo vnútri úst, ale aj zvonku. Ústa sú často otvorené doširoka a nie sú spojené, zatiaľ čo jazyky fungujú na plné obrátky. Ak máte radi takýto druh bozkávania, túžite sa zapliesť doživotne a hlboko sa naviazať.

Na tvár

Aj vy radi posievate tvár svojho milovaného bozkami? Ste zamilovaná a radšej ako sex uprednostňujete blízkosť a láskanie s tým druhým.

Aj vy radi posievate tvár svojho milovaného bozkami? Ste zamilovaná až po uši. 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Aj vy radi posievate tvár svojho milovaného bozkami? Ste zamilovaná až po uši.

So zatvorenými perami

Pokiaľ sa s partnerom bozkávate na ústa, ktoré sú pevne zatvorené a suché, je to znamenie nulovej vášne a odcudzenia. Nerada sa viažete, ak to praktizujete pri niekom, s kým žijete. Ste zraniteľná a citlivá, rada si staviate bariéry.

Anjelsky

Ide o bozk, ktorým svojho partnera veľmi jemne bozkávate na očné viečka, ktoré sú mimochodom veľmi citlivé. Je to jeden z najintímnejších a najnežnejších spôsobov, ako si vyznať lásku. Ste beznádejná romantička.

Ani vy pri bozkávaní nepremýšľate? 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: istockphoto.com Ani vy pri bozkávaní nepremýšľate?

Tlačiť Diskusia
Focus Media