Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

5 vecí, bez ktorých sa muž v posteli nezaobíde: Na ten posledný bod sa neoplatí zabudnúť!

28.02.2016 Casprezeny.sk

Každá žena by mala vedieť, čo má v posteli najradšej. Ale viete aj to, po čom túži vaša polovička? Neuveríte, ako málo stačí k tomu, aby ste ich úplne naštartovali!

Vizuálna stimulácia na mužov platí snáď najviac. 3 obrázky vo fotogalérii Vizuálna stimulácia na mužov platí snáď najviac.

Nechať si od muža diktovať, ako sa máte správať v posteli, to by ste asi nevydržali. Občas za istých okolností to môže byť v poriadku a naopak aj dosť rajcovné, ale vy sama dobre viete, čo sa vám v posteli páči.

1. Rajcuje ich verbálny opis situácie

Nemusíte popisovať krok za krokom presne čo robíte, ale neverili by ste, ako aj pár takých slovíčok dokáže muža rozvášniť. Niekomu tieto slovíčka proste nejdú na jazyk, ale veď napríklad slovo "mokrý" alebo "takto sa mi to páči" nie sú nijako náročné, a napriek tomu sú pôsobivé.

2. Majú radi ženskú iniciatívu

Pre muža nie je nič také sexi, ako žena, ktorá vie, čo chce a dokáže si za tým ísť. Neznamená to, že na neho zo skrine vybalíte bičík a začnete ho komandovať, aj keď aj takáto hra by sa mohla niekomu páčiť. Stačí, keď prevezmete iniciatívu, napríklad vo výbere pozícií. Aj tu stačí už len náznak, nič komplikované a muži z toho budú šalieť. Stačí, keď prevezmete iniciatívu, napríklad vo výbere pozícií. 3 obrázky vo fotogalérii Stačí, keď prevezmete iniciatívu, napríklad vo výbere pozícií.

3. Chcú, aby ste boli otvorená novým veciam

Muži majú radi, keď im pekne nahráte na smeč. Ak totiž nájdete nejakú novú, zaujímavú pozíciu, ktorú by ste chceli v posteli vyskúšať, potom choďte do toho a nehanbite sa mu to povedať. Veď oni na to čakajú. Nemusíte si robiť ťažkú hlavu, či vám bude tá pozícia sedieť alebo nie, najdôležitejší je fakt, že chcete skúsiť niečo nové.

4. Majú radi prekvapenia

Faktom je, že isté sexuálne orientované hračky môžu určitému druhu mužov naháňať strach, ak ich na nich odrazu vytiahnete z pod postele. Najskôr by ste ho mali trochu spoznať, než začnete s takýmto druhom prekvapení. Ale aj spontánne akcie, kedy si jednoducho nemôžete pomôcť a musíte ho mať, pre neho budú nezabudnuteľným zážitkom, ktorý bude chcieť opakovať. Vizuálna stimulácia na mužov platí snáď najviac. 3 obrázky vo fotogalérii Vizuálna stimulácia na mužov platí snáď najviac.

5. Chcú sa pozerať

Vizuálna stimulácia na mužov platí snáď najviac. Vyberajte preto také pozície, kedy muž môže pozorovať, čo sa deje. Takže na koníčka, alebo keď ste hore, ale chrbtom k nemu a podobne. Zrkadlá u nich robia divy. Ak ste veľmi odvážna, nechajte ho, nech vás pozoruje, keď si to sama robíte. Nedovoľte mu, aby sa vás pri tom akokoľvek dotýkal alebo vás bozkával, bude pološialený túžbou.

Tlačiť Diskusia