Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Numerológia vás pozná lepšie, ako si myslíte: Životné číslo prezrádza, čo si o vás ľudia v skutočnosti myslia!

28.01.2016 anp

Numerológia je presná a najmä objektívna. Vypočítajte si svoje životné číslo a zistite, ako vás vníma vaše okolie.

Numerológia prezradí, čo si o vás ľudia myslia. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: iStock Numerológia prezradí, čo si o vás ľudia myslia.

Vypočítajte si svoje číslo

Každá číslica má podľa numerológie úplne inú energiu. Vďaka nej môžete lepšie spoznať samých seba, a tiež sa dozvedieť viac o tom, ako vás vidia a vnímajú ostatní. Nemusíte urobiť nič iné, len si vypočítať základné číslo a nájsť si k nemu vysvetlenie.

Ako na to?

Je to také jednoduché!

Dátum narodenia: 10. 12. 1970

1 + 0 + 1 + 2 + 1 + 9 + 7 + 0 = 21, 2 + 1 = 3

Všetky čísla vo vašom dátume narodenia skrátka spočítajte (pozri príklad). Výslednú dvojmiestnu hodnotu opäť spočítajte tak, aby ste ako výsledok dostali jedno číslo (1 – 9).


 

Aura o vás prezradí takmer všetko: Viete, akú farbu má tá vaša? Zistíte to za pár sekúnd
Odhalí, akí ste a ešte niečo navyše! Chcete vedieť, akú farbu má...


 

Číslo 1

Vašou najtypickejšou vlastnosťou je hrdosť. V každej situácii ste mimoriadne rozhodní a pokojní. Vďaka tomuto správaniu vás okolie úprimne obdivuje, ale zároveň si tým získavate aj veľa závistlivcov.

Číslo 2

Dvojka je najženskejšie číslo - vďaka nemu patríte medzi ženy, ktoré sú orientované najmä na rodinu, tá je pre vás prioritou číslo 1. Túžite rozdávať lásku, starať sa o muža a deti, ste ochotní obetovať sa a rozdať. Ste mimoriadne starostlivé bytosti, svojim milovaným vytvárate bezpečný domov, teplé hniezdočko. Pri vás sa každý môže cítiť sám sebou. 

Patríte medzi ženy, ktoré sú orientované najmä na rodinu. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Patríte medzi ženy, ktoré sú orientované najmä na rodinu.

Číslo 3

Vyžaruje z vás optimizmus a hravosť. Ste charizmatický človek so zmyslom pre humor. Máte veľa priateľov, ktorí vás radi pozývajú na stretnutia a oslavy. Bez vás by to totiž nebolo ono. Nemáte takmer žiadne smutné chvíle - a to pozitívne vplýva aj na vaše okolie.


 

Leziete si s partnerom na nervy? Pozor, tieto znamenia sa odpudzujú! Má vaša láska šancu?
Unavujú vás neustále a nikam nevedúce konflikty s partnerom...


 

Číslo 4

Ste vyrovnaná, vytrvalá a veľmi trpezlivá osobnosť. Netrápia vás termíny, nikam sa neponáhľate, nie ste v strese, nepanikárite, a najmä sa neponáhľate s dôležitými rozhodnutiami. Presne viete, že všetko potrebuje svoj čas. Vo vašom prípade naozaj platí staré známe - pomaly ďalej zájdeš. A vy vždy, hoci aj s menším meškaním, napokon dorazíte do cieľa.

Ste vyrovnaná, vytrvalá a veľmi trpezlivá osobnosť. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: iStock Ste vyrovnaná, vytrvalá a veľmi trpezlivá osobnosť.

Číslo 5

Sloboda. Toto jediné slovo vás najviac vystihuje. Ste človek, ktorého nemožno obmedziť alebo niekam zatvoriť. Nikto vám nemôže rozkazovať, ste sami sebe pánom. Táto vaša vlastnosť pôsobí na okolie oslobodzujúco.

Číslo 6

Ste skutočný labužník. V živote prikladáte veľký význam uspokojeniu všetkých piatich zmyslov. Túžite po nových situáciách, zážitkoch, vôňach, dobrodružstvách. Veľmi radi sa zoznamujete a ste večne v pohybe. Máte veľa priateľov, ale nie je medzi nimi nikto, kto by vám bol naozaj blízko.

V živote prikladáte veľký význam uspokojeniu všetkých piatich zmyslov. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock V živote prikladáte veľký význam uspokojeniu všetkých piatich zmyslov.

Číslo 7

Ste spoľahlivá a zodpovedná osoba. Na vás sa dá spoľahnúť v každej situácii a jednoducho sa nemôže stať, že niekomu niečo sľúbite a - hoci aj z osobných dôvodov - svoje slovo nedodržíte. Vaši priatelia a kolegovia sú vďační, že im nikdy nepripravíte nepríjemné prekvapenia.


 

Ako vás vníma okolie? Znamenie horoskopu odhalí viac, ako by ste chceli: Tak schválne, spoznávate sa?
Vedeli ste, že znamenie horoskopu nemá vplyv len na vašu...


 

Číslo 8

O vás sa dá naozaj povedať, že ste partner do dažďa. Máte neskutočne veľa energie, ste ohnivá osobnosť, ktorú opačné pohlavie len tak ľahko neprehliadne. Neustále hľadáte nové výzvy v práci aj v súkromí. Pre okolie ste mimoriadne príťažliví a vzrušujúci.

Máte neskutočne veľa energie. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Máte neskutočne veľa energie.

Číslo 9

Ste neuveriteľne empatickí a mierumilovní. Tieto dve slová najviac vystihujú vašu osobnosť. Vy ste ten človek, ktorý dokáže súcítiť so všetkými živými bytosťami. A práve pre toto vás najbližší tak milujú.

Ste neuveriteľne empatickí a mierumilovní. Tieto dve slová najviac vystihujú vašu osobnosť. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Ste neuveriteľne empatickí a mierumilovní. Tieto dve slová najviac vystihujú vašu osobnosť.


 

Akí ste a čo vás čaká? Jediná odpoveď o vás povie všetko: Urobte si rýchly TEST, z výsledku budete mať zimomriavky
Čo myslíte, čo môže byť ukryté v tomto kufri? Jediná odpoveď...


 

Tlačiť Diskusia (1)
Focus Media