Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Mama slepej Esmeraldy starne bez plastík: Krátko pred šesťdesiatkou vyzerá lepšie ako jej seriálová dcéra!

19.02.2016 anp

Pamätáte sa na krehkú Blancu z úspešnej telenovely? Pred pár dňami oslávila 57 rokov a jej aktuálna fotka vyráža dych. Veď vyzerá lepšie ako jej o 10 rokov mladšia seriálová dcéra Esmeralda!

Raquel Morell stvárnila v telenovele Esmeralda bohatú Blancu Peñarrealovú. 13 obrázkov vo fotogalérii Raquel Morell stvárnila v telenovele Esmeralda bohatú Blancu Peñarrealovú.

Mexičanku Raquel Morell si milovníčky telenoviel pamätajú ako starostlivú a večne utrápenú mamu Blancu Peñarrealovú z Esmeraldy (1997).

Raquel Morell stvárnila v telenovele Esmeralda bohatú Blancu Peñarrealovú. 13 obrázkov vo fotogalérii Raquel Morell stvárnila v telenovele Esmeralda bohatú Blancu Peñarrealovú.

Dnes má 57 rokov, stále sa venuje herectvu a je vydatá za herca Fernanda Nesmeho. Zostala bezdetná, zaujíma sa o astrológiu a napriek svojmu veku vyzerá fantasticky! Tu je jej aktuálna fotka, ktorú pri príležitosti svojich 57. narodenín zavesila na internet:

Raquel Morell oslávila svoje 57. narodeniny. 13 obrázkov vo fotogalérii Raquel Morell oslávila svoje 57. narodeniny.

Takto vyzerá Raquel Morell dnes. 13 obrázkov vo fotogalérii Takto vyzerá Raquel Morell dnes.

A takto dnes vyzerá jej 47-ročná seriálová dcéra Leticia Calderón:

Takto vyzerá seriálová Esmeralda dnes. 13 obrázkov vo fotogalérii Takto vyzerá seriálová Esmeralda dnes. Esmeralda kašle na plastiky a z pribúdajúcich rokov si nič nerobí. 13 obrázkov vo fotogalérii Esmeralda kašle na plastiky a z pribúdajúcich rokov si nič nerobí. Leticia Calderón a jej halloweensky imidž. Spoznali by ste ju? 13 obrázkov vo fotogalérii Leticia Calderón a jej halloweensky imidž. Spoznali by ste ju?

Príbeh slepej Esmeraldy očaril divákov

Blanca Peñarrealová roky žila v presvedčení, že jej dcéra pri pôrode zomrela. Keďže jej prísny manžel Rodolfo chcel za každú cenu syna, babica so slúžkou vymysleli plán a dievčatko vymenili za zdravého chlapčeka-sirotu.

Leticia Calderón v úlohe slepej Esmeraldy. 13 obrázkov vo fotogalérii Leticia Calderón v úlohe slepej Esmeraldy.

Esmeralda s nádhernými zelenými očami skončila v náručí pôrodnej babice Domingy. Keď zistila, že dievčatko pôrod predsa len prežilo, rozhodla sa ho vychovať vo svojej skromnej chatrči.

Leticia Calderón ako slepá Esmeralda. 13 obrázkov vo fotogalérii Leticia Calderón ako slepá Esmeralda.

Esmeralda sa po rokoch zaľúbila do José Armanda, ktorého manželia Peñarrealovci vychovali ako vlastného syna. Kým on mohol vyrastať v bohatej rodine obklopený láskou, Esmeralda žila v chudobe a nedostatku... Diváci si telenovelu plnú tajomstiev a zamotaných životných osudov rýchlo obľúbili.

Leticia Calderón a Fernando Colunga ako pár snov v telenovele Esmeralda. 13 obrázkov vo fotogalérii Leticia Calderón a Fernando Colunga ako pár snov v telenovele Esmeralda.

Leticia Calderón ako slepá Esmeralda. 13 obrázkov vo fotogalérii Leticia Calderón ako slepá Esmeralda.

Tlačiť Diskusia (2)