Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Kráľovná retuše Kim Kardashian: Táto fotka odhalila krutú pravdu! Koľko kíl si vygumovala vo photoshope?

01.03.2016 Lenka

Že lož má krátke nohy? Ako kedy! Fotografie celebrít, ktoré zdieľajú na sociálnych sieťach, dokazujú presný opak.

Hovorí sa, že Kim má vlasnú asistentku, ktorá jej fotky, pred zverejnením upravuje. 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Gettyimages Hovorí sa, že Kim má vlasnú asistentku, ktorá jej fotky, pred zverejnením upravuje.

Falošná krása: Retuš, prosím!

Že lož má krátke nohy? Ako kedy! Fotografie celebrít, ktoré zdieľajú na sociálnych sieťach, dokazujú presný opak. Tam sú ich nohy nielenže dlhšie, ale aj štíhlejšie. Tukové vankúšiky sa zázračne stratia a pokožka je hladká ako hodváb. Foty, ktoré hviezdy samy publikujú na internete, nemajú často s realitou nič spoločné.

Našťastie existujú aj výnimky! Hviezdy ako Keira Knightley, Kate Winslet či Demi  Lovato verejne vystupujú proti klamstvám na internete. Aj prestížnym magazínom zakazujú retušovať ich fotky. Pretože by tým spôsobili, že mladé dievčatá sa budú snažiť napodobniť ideál, ktorý v realite vôbec neexistuje. Klobúk dole!

Profesionálna kamufláž Kim Kardasian

Hovorí sa, že má vlastnú asistentku, ktorá jej fotky pred zverejnením upraví vo photoshope. Slečna asi svojmu remeslu rozumie, keďže fotky hviezdičky sú skutočne profesionálne zvládnuté. Problém nastáva, keď sa Kim objaví na verejnosti v rovnakom outfite a odfotia ju paparaci.

Problém nastáva, keď sa Kim objaví na verejnosti v rovnakom outfite a odfotia ju paparaci. 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Problém nastáva, keď sa Kim objaví na verejnosti v rovnakom outfite a odfotia ju paparaci.

Porovnanie

Oba obrázky boli vyhotovené v rovnaký deň a prezrádzajú krutú pravdu, že rozdiel medzi skutočnou Kim a tou na Instagrame je pár klikov počítačovou myšou.

Oba obrázky boli vyhotovené v rovnaký deň a prezrádzajú krutú pravdu 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Instagram Oba obrázky boli vyhotovené v rovnaký deň a prezrádzajú krutú pravdu

Hovorí sa, že Kim má vlasnú asistentku, ktorá jej fotky, pred zverejnením upravuje. 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Gettyimages Hovorí sa, že Kim má vlasnú asistentku, ktorá jej fotky, pred zverejnením upravuje.

Tlačiť Diskusia (2)
Focus Media