Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Sexuálny život manželov sa dostal na bod mrazu: Keď im sexuológ položil otázku, onemel od prekvapenia!

27.02.2016 Nový Čas pre ženy

Po takmer 20-tich rokoch manželstva sa ich sexuálny život dostal na bod mrazu. Keď im však sexuológ položil zásadnú otázku, ich odpoveď ho šokovala.

Manželov trápila nuda v posteli, sexuológ im položil zásadnú otázku. 2 obrázky vo fotogalérii Manželov trápila nuda v posteli, sexuológ im položil zásadnú otázku.

Marián a Zuzana spolu žijú takmer 20 rokov. Sú v podstate šťastní a spokojní, len v sexe im to začalo škrípať. Niežeby predtým podávali nejaké heroické výkony, ale teraz to už skrátka začala byť nuda.

„Viete, čo má váš manžel pri sexe najradšej?“, položil im sexuológ zásadnú otázku a takmer onemel od prekvapenia.

Dvojica nielenže vôbec nevedela, čo má ten druhý rád a čo by chcel, ale že sa o tom ešte nikdy v živote nerozprávali. Psychológovia a sexuológovia tvrdia, že je to veľká chyba. Hovoriť o milovaní je totiž výborný spôsob, ako si zlepšiť ľúbostný život, ako posilniť svoj vzťah a lásku.

Áno, sexuálny pud je nám zhora daný a hormóny dokážu rôzne veci, ale sme predsa ľudia, máme rozum a cit, vieme komunikovať – slovne, mimikou, pohybmi... Tak prečo túto našu výhodu nevyužívať!

Hovoriť o milovaní je výborný spôsob, ako si zlepšiť ľúbostný život. 2 obrázky vo fotogalérii Hovoriť o milovaní je výborný spôsob, ako si zlepšiť ľúbostný život.

Tlačiť Diskusia