Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Neuveriteľné, čo s ňou dokázal nový účes a iná farba: Esmeralda si rozpustila vlasy a omladla o 10 rokov!

11.04.2016 anp

Krásna Esmeralda rada mení účesy aj farbu vlasov. Tentokrát odložila kulmu a rozpustila si vlasy. Výsledok je perfektný, omladla minimálne o 10 rokov!

Takto vyzerá telenovelová Esmeralda dnes. 26 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Twitter Takto vyzerá telenovelová Esmeralda dnes.

Mexická herečka Leticia Calderón (47), ktorú u nás preslávila telenovela Esmeralda, rada zásobuje fanúšikov fotkami zo svojho súkromia. A pravidelne sa necháva odfotiť aj s novými účesmi. V priebehu rokov už vystriedala niekoľko rôznych strihov a všetky možné farby. Naposledy ohúrila kučerami à la Marilyn Monroe v telenovele A que no me dejas (Nikdy ma neopusť).

Neuveriteľné, čo s ňou dokázal nový účes a iná farba: Esmeralda si rozpustila vlasy a omladla o 10 rokov! 26 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Youtube

V súkromí si vlasy väčšinou stiahne do gumičky, keď však vyráža do spoločnosti, mení sa na žiarivú herečku, ktorá je všade stredobodom pozornosti. Naposledy sa rozhodla pre rozpustené vlasy, ktoré skrotila čelenkou. Rovný blond účes jej veľmi pristane, vyzerá mladšie ako v telenovele, v ktorej stvárňuje kučeravú Inés de Murat. Čo na ňu poviete?

Lety rozpustené vlasy veľmi pristanú. 26 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Twitter Lety rozpustené vlasy veľmi pristanú. Lety rozpustené vlasy veľmi pristanú. 26 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Twitter Lety rozpustené vlasy veľmi pristanú.

Leticia s tvorcami telenovely, v ktorej aktuálne hrá. 26 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Twitter Leticia s tvorcami telenovely, v ktorej aktuálne hrá. Lety rozpustené vlasy veľmi pristanú. 26 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Twitter Lety rozpustené vlasy veľmi pristanú. Lety rozpustené vlasy veľmi pristanú. 26 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Twitter Lety rozpustené vlasy veľmi pristanú.


 

Mama slepej Esmeraldy starne bez plastík: Krátko pred šesťdesiatkou vyzerá lepšie ako jej seriálová dcéra!
Pamätáte sa na krehkú Blancu z úspešnej telenovely? Pred pár...


 

Účesové premeny Leticie Calderón:

Lety mala 13 rokov, keď sa uchádzala o úlohu vo svojej prvej telenovele Chispita. 26 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Youtube Lety mala 13 rokov, keď sa uchádzala o úlohu vo svojej prvej telenovele Chispita. Lety mala 13 rokov, keď sa uchádzala o úlohu vo svojej prvej telenovele Chispita. 26 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Youtube Lety mala 13 rokov, keď sa uchádzala o úlohu vo svojej prvej telenovele Chispita. Telenovela Esmeralda sa nakrúcala v roku 1997. 26 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Youtube Telenovela Esmeralda sa nakrúcala v roku 1997. Leticia Calderón v úlohe slepej Esmeraldy. 26 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Youtube Leticia Calderón v úlohe slepej Esmeraldy.

 


 

Esmeralda sa po rokoch odfotila s kolegyňami: Keď uvidíte hrdinku z Jednoducho Márie, neuveríte svojim očiam!
Kto by sa nepamätal na obľúbené telenovely Jednoducho Mária či...


 

V jednej z najúspešnejších telenoviel mohol herečku spoznať celý svet. 26 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Getty Images V jednej z najúspešnejších telenoviel mohol herečku spoznať celý svet. Leticia Calderón vyskúšala množstvo účesov a farieb. 26 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Youtube Leticia Calderón vyskúšala množstvo účesov a farieb. Leticia Calderón vyskúšala množstvo účesov a farieb. 26 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Youtube Leticia Calderón vyskúšala množstvo účesov a farieb. Leticia Calderón vyskúšala množstvo účesov a farieb. 26 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Youtube Leticia Calderón vyskúšala množstvo účesov a farieb.

 


 

Kráľovná telenoviel sa zmenila na nepoznanie: Odpadnete, keď zistíte, kto je táto príšera s hrozným účesom!
Taká krásna žena a takto sa zmenila! Pohľad na kráľovnú...


 

Leticia Calderón vyskúšala množstvo účesov a farieb. 26 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Youtube Leticia Calderón vyskúšala množstvo účesov a farieb. Leticia Calderón vyskúšala množstvo účesov a farieb. 26 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: youtube.com Leticia Calderón vyskúšala množstvo účesov a farieb. Ďakujem ti za všetko, mami, okomentovala túto fotku Leticia Calderón. 26 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Twitter Ďakujem ti za všetko, mami, okomentovala túto fotku Leticia Calderón.

 


 

Neskutočná podoba! Esmeralda ukázala fotku svojej mamy, slávna dcéra je jej vernou kópiou
Už je jasné, po kom zdedila svoju výnimočnú krásu. Kráľovná...


  Leticia Calderón vyskúšala množstvo účesov a farieb. 26 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Twitter Leticia Calderón vyskúšala množstvo účesov a farieb. Esmeralda sa po rokoch odfotila so svojím priateľom z telenovely, Melesiom. 26 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Twitter Esmeralda sa po rokoch odfotila so svojím priateľom z telenovely, Melesiom. Neuveriteľné, čo s ňou dokázal nový účes a iná farba: Esmeralda si rozpustila vlasy a omladla o 10 rokov! 26 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Twitter

 

Neuveriteľné, čo s ňou dokázal nový účes a iná farba: Esmeralda si rozpustila vlasy a omladla o 10 rokov! 26 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Twitter Neuveriteľné, čo s ňou dokázal nový účes a iná farba: Esmeralda si rozpustila vlasy a omladla o 10 rokov! 26 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Twitter


 

Esmeralda si urobila selfie s kolegom z nezabudnuteľnej telenovely: Takto vyzerajú po 18 rokoch!
Leticia Calderón zavesila na sociálnu sieť fotku s kolegom,...


 

Tlačiť Diskusia
Focus Media