Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Niekedy stačí málo! Daniela Šinkorová urobila drobnú zmenu na svojej vizáži, ale výsledok stojí za to

25.04.2016 Casprezeny.sk

Herečka Daniela Šinkorová (43) ostatné roky trochu experimentovala so svojou vizážou. Teraz urobila len drobnú zmenu a výsledok je naozaj skvelý.

Daniela Šinkorová 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: showpix.cz Daniela Šinkorová

Daniela Šinkorová pôsobí ako herečka v susednom Česku, ale slovenským divákom sa svojho času predstavila v slovenskej verzii Ordinácie v ružovej záhrade. Vlani sa vydala za svojho dlhoročného partnera Ladislava Poláka a manželstve len tak kvitne.

Daniela Šinkorová 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: showpix.cz Daniela Šinkorová

Herečka bola vždy žena krv a mlieko, a ako sama potvrdila, s váhou bojovala sústavne. Potom sa jej podarilo schudnúť dokonca 17 kíl, vynechala prílohy, oveľa menej solila, dbala na pitný režim, na štyri mesiace úplne vynechala alkohol.

Daniela Šinkorová 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Facebook D. S.. Daniela Šinkorová

Daniela jedla všeobecne zdravé veci, ktoré každá žena pozná. Ráno vločky, namiesto kávy radšej čaj. Namiesto limonád čistú vodu. Pred knedľami uprednostnila mäso a zeleninu. Jedla päťkrát denne, maličké porcie, vyberala si potraviny, ktoré sú zdravé a majú veľa energie. Ráno cvičila jogu.

Daniela Šinkorová 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Facebook D. S.. Daniela Šinkorová

Pôvodne brunetka postupne menila aj svoju farbu vlasov až na blond, ale asi to nebolo celkom to pravé. Teraz herečka urobila drobnú zmenu na svojej vizáži, vrátila sa k svojej pôvodnej tmavej farbe vlasov, štíhlu postavu sa jej podarilo udržať a opäť vyzerá super.

Daniela Šinkorová sa vrátila k pôvodnej tmavej farbe vlasov. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Showpix.cz Daniela Šinkorová sa vrátila k pôvodnej tmavej farbe vlasov.

Tlačiť Diskusia (3)
Focus Media