Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nechcete stráviť hodiny skrášľovaním v kúpeľni? 5 geniálnych beuty trikov, ktoré vám uľahčia život

26.04.2016 bes

Perfektné nechty, vlasy, líčenie … niekedy je ťažké zachovať si renomé dokonalej ženy. My vám poradíme ako na to, aj keď nemienite stráviť hodiny skrášľovaním v kúpeľni.

Viete si správne nalíčiť riasy? 2 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock.com Viete si správne nalíčiť riasy?

Zábava, samozrejmá rutina alebo strata času a energie? Pre tie z vás, pre ktoré je nanášanie laku a mejkapu utrpením, máme skvelé tipy, ktoré vám uľahčia život.

  • Ako zachrániť zničenú manikúru?

Konečne ste si našli čas na krásne nalakované nechty, no už na druhý – tretí deň sa vám nepekne odlupujú okraje. Odlakovať a znovu nalakovať neprichádza do úvahy? Vyskúšajte rýchly trik na zamaskovanie nedokonalostí – jednoducho prelakujte priesvitným lakom s trblietkami a nikto si nič nevšimne!

Ako zachrániť zničenú manikúru? 2 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Ako zachrániť zničenú manikúru?

  • Nechce sa vám umyť si vlasy?

Táto aktivita vie byť poriadne otravná najmä pre dlhovlásky – kým si hrivu umyjú, ošetria a vysušia, prejde celá večnosť! Práve preto treba mať poruke suchý šampón, vďaka ktorému vaša hriva raz-dva nadobudne sviežosť a umývanie vlasov môžete pokojne vynechať. Ak sa vám minul, podobnú službu vám preukáže aj stylingový slaný sprej, ktorý spoľahlivo pohlcuje mastnotu z korienkov – jednoducho nastriekať, nechať zaschnúť a vykefovať.

  • Pekne opálená bez následkov

Už pri pomyslení na nanášanie samoopaľovacieho mlieka vás prejde chuť na snedú pokožku? Najprv píling, potom opatrné a rovnomerné nanášanie, trpezlivé čakanie, kým sa vstrebe a potom riziko nevzhľadných fľakov? Jednoduché riešenie – do telového mlieka si vždy pridajte aj pár kvapiek samoopaľovacieho produktu. Takto sa pohodlne a postupne dopracujete k jemne opálenej pokožke so zdravým leskom.

  • Trik pre svieži pohľad

Už pri nanášaní mejkapu sa musíte prekonávať, nieto ešte nanášať rozjasňovač, korektor&Co? Majte vždy po ruke bielu kajalovú ceruzku, ktorú nanesiete po vnútornej línii oka – opticky tak zamaskujete kruhy aj začervenania po prebdenej noci.

  • Čo s roztrasenou linkou?

Práve dnes ste chceli okúzliť zvodným pohľadom a nalíčiť si perfektnú linku. Výsledok však vyzerá, akoby vás líčila škôlkárka. Nič to, jednoducho si zoberte vatovú tyčinku a linku opatrne rozmažte dostratena. Takto jednoducho získate základ pre sexi dymové oči. Stačí trochu dotieňovať a hotovo!

 

 

 

 

 

Tlačiť Diskusia
Focus Media