Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Silvia našla odvahu na zmenu a urobila dobre: Nový imidž ju omladil a rozžiaril, tu je výsledok

17.05.2016 Beata Suchá

Silvia si svoje blond kučery prefarbila na medené a výsledok sa jej zapáčil. Keď však vlasy začali odrastať, zapochybovala, či to bolo dobré rozhodnutie. Čo na to odborník?

Silvia pred zmenou. 5 obrázkov vo fotogalérii Silvia pred zmenou.


 

Silvia (42)

„Blondína či ryšaňa?“

Sisa z Bratislavy je kučeravá blondína. Naposledy vyskúšala medenú a výsledok sa jej zapáčil. Keď však vlasy začali odrastať, zapochybovala, či chce zostať pri medenej, alebo sa vrátiť k prirodzenej blond. Čo poradia odborníci?

Kaderník ANDY NOVOSAD radí: 

Silvia je typ ženy, ktorý si ryšavú farbu vlasov priam pýta! Má modré oči, svetlú pleť a vďaka sýtemu medenoryšavému odtieňu jej tvár oveľa lepšie vynikne. Vlasy sú prirodzene kučeravé, no dosť jemné a vysušené. Nový strih ich krásne prevzdušní a kučery naberú novú vitalitu a objem. Difuzér sa postará o skvelý objem a dokonalú definíciu kučier. 5 obrázkov vo fotogalérii Difuzér sa postará o skvelý objem a dokonalú definíciu kučier.

Tip profesionála:

Dobrý strih je základ - pramene treba spostupniť tak, aby vlny do seba zapadli a vytvorili kompaktný a šik účes. Na finálnu úpravu odporúčam penu s ošetrujúcimi zložkami. 

Vlasy treba ozdraviť a odborne spostupniť. 5 obrázkov vo fotogalérii Vlasy treba ozdraviť a odborne spostupniť.

Vizážistka KRISTY WOLF radí:

Očné tiene dodajú ženskú jemnosť. Marhuľovo-zlatisté tieňovanie očí zmäkčí tvrdé línie očnej ceruzky. Očné tiene dodajú ženskú jemnosť. 5 obrázkov vo fotogalérii Očné tiene dodajú ženskú jemnosť.

Silvia po zmene: Silvia (42) po zmene. 5 obrázkov vo fotogalérii Silvia (42) po zmene.


 

Terka mala zničené vlasy, šikovný kaderník si ju vzal do parády: Nový účes jej dodal fantastický sexepíl!
S príchodom teplejšieho obdobia sa naše vlasy opäť dostávajú...


 

Tlačiť Diskusia (9)