Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Terka mala zničené vlasy, šikovný kaderník si ju vzal do parády: Nový účes jej dodal fantastický sexepíl!

10.05.2016 Beata Suchá

S príchodom teplejšieho obdobia sa naše vlasy opäť dostávajú do centra pozornosti. Prinášame vám super inšpirácie pre každý typ vlasov!

Takto vyzerala Terka pred zmenou. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miroslav Miklas Takto vyzerala Terka pred zmenou.

Terezka (33)

„Konečne sa cítim tip-top upravená!“

Naša čitateľka Terka z Košíc je na rodičovskej dovolenke s malou dcérkou. Po pôrode jej vlasy začali výrazne padať a až teraz dorastajú nové. Veľmi si želala účes, ktorý by jej pomohol preklenúť fázu dorastania vlasov a cítila sa v ňom atraktívne.

Kaderník Igor Novosad radí:

Jemné a slabé vlasy, ako má Terka, by nemali byť ani dlhé, ani príliš krátke. Vymyslel som pre ňu bob s kratšou zadnou partiou a dlhšími bokmi, ktorý umožní presúvanie objemu do predných dĺžok. Veľmi dôležitý je správny tón vlasov – žltú blond som nahradil studenou platinovou blond, ktorá sa postará o fantastický sexepíl. Pre plnší vzhľad účesu som vlasy vyfúkal a natočil na suchozipsové natáčky.

Najprv sa postaráme o dokonalú blond. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miroslav Miklas Najprv sa postaráme o dokonalú blond. Dobrý strih je pri jemných vlasoch základ. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miroslav Miklas Dobrý strih je pri jemných vlasoch základ.

Pri vytváraní objemu pomôžu suchozipsové natáčky. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miroslav Miklas Pri vytváraní objemu pomôžu suchozipsové natáčky.

Tip profesionála: 

Pri tomto type vlasov nie sú vhodné výživné kondicionéry a balzamy. Olejom sa vyhnite úplne. Účes spevnite len troškou laku.

Vizážistka Viktória Kovácsová radí:

Obočie dotvorí celkový vzhľad. K pin-up štýlu líčenia patria aj dokonale vytvarované oblúčiky. Obočie dotvorí celkový vzhľad. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miroslav Miklas Obočie dotvorí celkový vzhľad.

Takto vyzerala Terka pred zmenou:

Takto vyzerala Terka pred zmenou. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miroslav Miklas Takto vyzerala Terka pred zmenou.

Terezka po zmene: Terezka (33) po zmene. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miroslav Miklas Terezka (33) po zmene.

Tlačiť Diskusia (8)
Focus Media