Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Skriňa o vás prezradí VŠETKO: Stačí ju otvoriť a tajné zákutia svojej duše už pred nikým neskryjete

04.05.2016 Lenka

Šatník je miesto, kde nikto okrem vás nemá čo hľadať. Miesto, kam si odkladáte všetky osobné veci. Otvoriť ho je ako pozrieť sa do vašej duše.

Čo o vás prezradí skriňa? 2 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Čo o vás prezradí skriňa?

Skriňa prezrádza vaše silné stránky (+) i slabosti (-) a naznačuje spôsob, ako by ste mohli byť spokojnejšia. Nahliadneme doňho spolu s vami.

Dokonale uprataná: Uvoľnite sa!

Bundy a nohavice triedite podľa farieb. Pre ponožky a spodnú bielizeň máte samostatné malé priehradky. Topánky máte úhľadne naukladané vedľa seba. Vo vašej skrini má skrátka všetko svoje miesto. Nájsť si ráno vhodné oblečenie nie je pre vás žiaden problém.

Po práci sa u vás nenájde nijaké pohodené oblečenie, všetko opäť uložíte na svoje miesto. A presne takto aj nakupujete. Ak potrebujete niečo nové na seba, najskôr si to premyslíte a nakupujete cielene. Spontánne nákupy u vás neprichádzajú do úvahy.

Vidíte aj to, čo ostatní nie, ste stále v obraze. 2 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Vidíte aj to, čo ostatní nie, ste stále v obraze.

+ Perfektná šéfka

Vidíte aj to, čo ostatní nie, ste stále v obraze. Rýchlo nájdete východisko a riešenie každého problému. To z vás robí perfektnú šéfku nielen v práci, ale aj doma.

- Hrozí vám vyčerpanie

Život, v ktorom všetko musí bežať podľa plánu, je namáhavý. Niekedy vás neustále organizovanie natoľko vyčerpáva, že už si svoje úspechy ani nedokážete vychutnať. Nechajte pracovať aj ostatných. Že potom nič nebude fungovať? Napriek tomu to vyskúšajte a možno budete prekvapená.

Tlačiť Diskusia
Focus Media