Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Tajné finty celebrít, ako sa dostať pred letom do formy: Plán Alessandry Ambrosio z vás urobí inú ženu!

08.05.2016 Lenka Májiková

Na jar nás to láka von do prírody alebo aspoň do telocvične k činkám. Hlavne nech sme do leta fit! Skúste to podľa celebrít.

Alessandra Ambrosio patrí medzi najvyhľadávanejšie modelky. 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Alessandra Ambrosio patrí medzi najvyhľadávanejšie modelky.

Allesandra Ambrosio

Turistka

Krásna modelka je známa aktívnym životným štýlom. Po behu, joge a fitnesse najnovšie prepadla turistike a hneď ako vyjde slniečko, beží do prírody. Skúste to aj vy a zmení sa nielen vaše telo, ale aj prístup k životu!

Čo robí, ak sa pred módnou prehliadkou rýchlo potrebuje dostať do formy?

"Snažím sa cvičiť každý deň. Cvičím pilates, jogu, venujem sa vonkajšiemu športu, som stále v pohybe. Jednoducho, každý deň sa musím poriadne spotiť. Keď potrebujem rýchlo schudnúť, vyškrtnem z jedálnička uhľohydráty a cukor. Jem najmä bielkoviny, ale neviem, či sa syr považuje za uhľohydrát. Bez neho by som neprežila," prezradila o sebe Alessandra s úsmevom.

Krásna modelka je známa aktívnym životným štýlom. 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Instagram Krásna modelka je známa aktívnym životným štýlom.

Cristiano Ronaldo

A poriadne!

Drepy robia pekný zadok a povie vám to aj Cristiano! Nepovšimnuté nezostanú ani lýtka a stehná, len to netreba flákať.

Cristiano Ronaldo 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Gettyimages Cristiano Ronaldo Drepy robia pekný zadok. 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Instagram Drepy robia pekný zadok.

Kaley Cuoco

Odvážna džokejka

Mladá hviezdička už nejaký ten piatok poriadne pracuje na svojom tele, no málokto vie, že sa niekoľko rokov venuje jazde a skokom na koni. Láska k tomuto športu u nej prekvitla vďaka koníkovi Santosovi, ktorého má už 8 rokov. Kaley Cuoco 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: NorthFoto Kaley Cuoco Mladá hviezdička sa už niekoľko rokov venuje jazde a skokom na koni. 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Instagram Mladá hviezdička sa už niekoľko rokov venuje jazde a skokom na koni.

Reese Witherspoon

Posadnutá behom

Herečka má stále tvár i postavu ako dievčatko. Po troch deťoch to však už nejde samo, a tak ju fotografi pravidelne zastihnú pri rannom behu. Reese Witherspoon 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: NorthFoto Reese Witherspoon

Hugh Jackman

Trochu naopak

Zástupca z radov zrelých krásavcov môže na plátne smelo konkurovať mladším kolegom. Aj vďaka svojmu vypracovanému telu stále dostáva ponuky v akčných filmoch. Hugh Jackman 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Hugh Jackman Aj vďaka svojmu vypracovanému telu stále dostáva ponuky v akčných filmoch. 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Instagram Aj vďaka svojmu vypracovanému telu stále dostáva ponuky v akčných filmoch.

Jamie Dornan

50 odtieňov zelenej

Sotva by sme hľadali kultivovanejší šport. To však neznamená, že golf je aj nudný. Pozrite, ako sústredene sa pri ňom tvári jeden z najsexi mužov súčasného Hollywoodu. Sotva by sme hľadali kultivovanejší šport. 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Gettyimages Sotva by sme hľadali kultivovanejší šport.

Joe Manganiello

To je telo!

Asi najznámejší svalovec šoubiznisu. Manžel herečky Sofie Vergara vie, ako upútať ženské pohľady. Asi najznámejší svalovec šoubiznisu. 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Instagram Asi najznámejší svalovec šoubiznisu.

Dwayne Johnson

Skala

Okrem herectva sa venuje aj wrestlingu, kde je známy práve pod touto príznačnou prezývkou. Na tom, aby si dlhé roky udržiaval svoju svalnatú postavu, však musí poriadne makať! Dwayne Johnson 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: NorthFoto Dwayne Johnson

Zac Efron

Vysekaný plavčík

Hviezda novej série legendárneho Baywatchu musí aj patrične vyzerať. Mladý Zac to dobre vie a maká na sebe ako divý. Hviezda novej série legendárneho Baywatchu. 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Instagram Hviezda novej série legendárneho Baywatchu.

Tlačiť Diskusia
Focus Media