Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Deň vášho narodenia prezradí, čo vás urobí NAOZAJ šťastnými: Zistite to a zmeňte svoj život hneď teraz!

22.05.2016 Casprezeny.sk

Ak chcete nájsť cestu k životnému šťastiu, najskôr musíte zistiť, čo vás urobí naozaj šťastnými. Láska, kariéra, rodina či sloboda? Prezradí to deň vášho narodenia.

Toto ste o sebe možno ani netušili. 4 obrázky vo fotogalérii Toto ste o sebe možno ani netušili.

Deň vášho narodenia odhalí, čo vás urobí naozaj šťastnými. Zistite to a zmeňte svoj život!


 

1. časť článku nájdete tu:

Toto ste možno ani netušili! Čo vás v živote urobí NAOZAJ šťastnými? Prezradí to deň vášho narodenia
Ak chcete nájsť cestu k životnému šťastiu, najskôr musíte...


 

Piatok

Najšťastnejšími vás robí láska, a to aj vtedy, keď sa bojíte záväzkov. Potrebujete spätnú väzbu od opačného pohlavia, musíte vedieť, že ste príťažliví, že oceňujú váš zovňajšok, chcete nazbierať čo najviac skúseností. Nemusíte sa trápiť, až stretnete toho pravého, skrotí vás a vy budete schopní zotrvať v stabilnom vzťahu. Jednoducho, prestanete podvedome hľadať "niečo lepšie".

Najšťastnejšími vás robí láska, a to aj vtedy, keď sa bojíte záväzkov. 4 obrázky vo fotogalérii Najšťastnejšími vás robí láska, a to aj vtedy, keď sa bojíte záväzkov.

Sobota

Ste naozaj romantický človek, ktorého robí veľmi šťastným, ak stretne svoju spriaznenú dušu a môže s ňou zdieľať svoje myšlienky a zážitky. Harmonický a vyrovnaný vzťah pre vás znamená viac ako čokoľvek iné. Nie je to však znakom toho, že žijete nudný život. Radi svojho partnera prekvapujete a nikdy neodmietnete možnosť objavovať nové romantické miesta.

Ste naozaj romantický človek, ktorého robí veľmi šťastným, ak stretne svoju spriaznenú dušu. 4 obrázky vo fotogalérii Ste naozaj romantický človek, ktorého robí veľmi šťastným, ak stretne svoju spriaznenú dušu.

Nedeľa

Vyslovene si užívate, ak to okolo vás žije, vrie a pulzuje. Takéto situácie vo vás nevyvolávajú stres, práve naopak, neviete sa dočkať, kedy budete môcť nad vecami prevziať kontrolu. Môžu to byť pracovné súťaže, súboje s kolegami alebo ťažké projekty, vaším jediným cieľom je zvíťaziť, byť najlepší, zažiariť, predviesť svoje schopnosti. Tento neustály boj o prvé miesto je pre vás vzrušujúci a robí vás naozaj šťastnými. Ak momentálne nezažívate žiadne výzvy, urobte všetko pre to, aby sa to čím skôr zmenilo. Začnite sa učiť nový jazyk, prihláste sa na nejaký kurz alebo zmeňte pracovnú pozíciu! Veď napokon, odvaha meniť veci vám nikdy nechýbala.

Vyslovene si užívate, ak to okolo vás žije, vrie a pulzuje. 4 obrázky vo fotogalérii Vyslovene si užívate, ak to okolo vás žije, vrie a pulzuje.


 

Ak ste sa narodili v iný deň, viac o sebe zistíte tu:

Toto ste možno ani netušili! Čo vás v živote urobí NAOZAJ šťastnými? Prezradí to deň vášho narodenia
Ak chcete nájsť cestu k životnému šťastiu, najskôr musíte...


 

Tlačiť Diskusia