Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Manuál pre šikovné ženy: Ako správne pochopiť chlapa? Prvému bodu už nikdy neverte, je to lož!

25.06.2016 red

Myslíte si, že chlap je ľahko čitateľný a dokážete odhadnúť, na čo práve myslí? Tak ako to teda naozaj myslí? Prečítajte si tento manuál.

Ako správne pochopiť muža? 3 obrázky vo fotogalérii Ako správne pochopiť muža?

1. Ak muž tvrdí, že ho na žene zaujíma len jej dobré srdiečko...

... či jej inteligencia, netreba mu veriť. Toto prichádza na rad až v neskoršom veku, keď mu dáte pod nos horúcu držkovú polievku. Váš akademický titul si, pokiaľ nie ste dobrá kuchárka, radšej strčte do spodnej police sekretára rovno k diplomom. A šup šup na kurz varenia!

2. Chlap myslí na sex minimálne raz za desať minút

Neváhajte a aspoň večer sa v posteli skúste dostať do tohto časového limitu (!), inak si s tým svojim neužijete.. A ak nebudete v pravý čas poruke, obslúži sa sám. Ak sa stane, že ho pri „tom“ nechtiac prichytíte, nerobte paniku. Je to celkom prirodzené. Napokon vždy lepšie, ako by bol kdesi inde...

Ak sa domnievate, že vám vyklopí všetko, čo má na srdci, nič nie je od pravdy vzdialenejšie. 3 obrázky vo fotogalérii Ak sa domnievate, že vám vyklopí všetko, čo má na srdci, nič nie je od pravdy vzdialenejšie.

3. Ak sa na firemnom večierku alebo u priateľov...

...viac venuje inej žene a dokonca s ňou aj otvorene flirtuje, pochopte to správne. Práve vám totiž dáva najavo, že ste v jeho živote nadobro skončili a je s vami len silou vôle. Ak chcete vzťah zachrániť, malo by aj chlapovi "docvaknúť", že bez vás je stratený. Ste nenahraditeľná a basta! Tak mu to doma ukážte, nebojte sa a predveďte, čo vo vás je.

4. Ak by ste sa svojmu drahému chceli priznať k nevere...

... nepochopí to a určite vás nepochváli. A dokonca ani za vzťahy, ktoré mu šťavnato opíšete, hoci ste ešte netvorili pár. Takže, ak chcete svojho macka opustiť, spravte to a - rozprávajte. Farbisto a pekne do hĺbky. Ale iba vtedy. Ak chcete vzťah zachrániť, malo by aj chlapovi 3 obrázky vo fotogalérii Ak chcete vzťah zachrániť, malo by aj chlapovi "docvaknúť", že bez vás je stratený.

5. Chápte, že ak sa obostrie hradbou mlčania...

...vie prečo to robí. Ak sa domnievate, že vám vyklopí všetko, čo má na srdci, nič nie je od pravdy vzdialenejšie. Ak by to spravil, bol by samovrah. A nepomôže ani to, ak mu upečiete morku alebo jeho obľúbený rebarborový koláčik. Naozaj, zabudnite...

6. On je hlava, vy ste krk

Ak už máte rodinu, vzťah chápe tak, že vy ste zodpovedná za výchovu detí, ich prospech v škole, jeho oblečenie, v ktorom chodí do práce: či je upravený, či náhodou neposmrdkáva, či je napapkaný... Je toho priveľa, však? Ale pochopte, že napriek všetkému sa cíti hlavou rodiny a tým kto riadi svorku. Tak rýchlo potočte krkom, aby robil to, čo treba.

7. To najdôležitejšie na koniec...

Chlapské myslenie je iné ako to naše, no dá sa mu priučiť. A ak vám to s jedným nevyjde, po svete ich chodí neskutočne veľa. A to by v tom bol čert, aby ste nestretli takého, ktorého pochopíte nielen vy, ale predovšetkým on vás. A ak sa vám to ani na tretí pokus nepodarí, ešte vždy si môžete zaobstarať psa alebo sa dajte na cudzie jazyky. Je ich na svete toľko, že sa až do smrti určite nudiť nebudete...

Tlačiť Diskusia (5)