Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Letný horoskop lásky: Opačné pohlavie budete priťahovať ako nikdy predtým! Čo vás čaká a neminie?

21.06.2016 ADYTON

Čo všetko vám prinesú horúce slnečné dni v oblasti lásky a partnerstva? Prečítajte si svoj letný horoskop.

Čo vás čaká v láske? Prečítajte si svoj letný horoskop. 6 obrázkov vo fotogalérii Čo vás čaká v láske? Prečítajte si svoj letný horoskop.

Až do začiatku septembra (9. 9. 2016) sa planéta priazne a šťastia Jupiter nachádza pod vplyvom Panny. Čo to znamená? Nič nepreháňajte, užívajte si, ale buďte aj opatrné – obzvlášť, ak vás na zahraničnej exotickej dovolenke začnú obletovať miestni plážoví milovníci.

Spravodlivý Saturn sa pohybuje aj v lete v Strelcovi, a to prináša možnosti prekročiť svoj tieň, trochu viac sa uvoľniť a pozabávať. Je veľký predpoklad, že sa vďaka tomuto postaveniu planét prečistia vzťahy, ktoré už dlhšie stagnovali, a svieži príliv vzduchu oživí milostné záležitosti. Tak sa teda nadýchnite a buďte šťastné s láskou – novou či starou, na tom nezáleží.

Dovoľte mužom, aby vás rozmaznávali a vyberte si toho, kto to vie najlepšie. 6 obrázkov vo fotogalérii Dovoľte mužom, aby vás rozmaznávali a vyberte si toho, kto to vie najlepšie.


 

1. časť horoskopu pre Baranov, Býkov a Blížencov nájdete tu:

Letný horoskop lásky: Stretnete muža snov alebo prežijete vášnivé vzplanutie? Tu sú odpovede!
Čo všetko vám prinesú horúce slnečné dni v oblasti lásky...


 

 

RAK 22. 6. – 22. 7.

Vaše letné motto: Vychutnám si všetky slasti!

Čaká vás nielen horúce, ale aj akčné leto. A najzaujímavejšie to bude v oblasti lásky a vzťahov. Račice majú tendenciu starať sa o všetkých okolo seba, len ony samy sa zanedbávajú. Toto treba počas leta zmeniť. Robte, čo vás baví, neodopierajte si zábavu či potešenie a čoskoro sa to ukáže na vašom celkovom aj erotickom vyžarovaní. Po rokoch odriekania prídu chvíle plné vášnivých citov, možno nových známostí a erotiky.


 

Deň vášho narodenia prezradí, čo vás urobí NAOZAJ šťastnými: Zistite to a zmeňte svoj život hneď teraz!
Ak chcete nájsť cestu k životnému šťastiu, najskôr musíte...


 

Vydajte sa na exotickú cestu, spoznávajte iné filozofie, iné pohľady na život. Možno práve na cestách tie nezadané stretnú spriaznenú dušu, ku ktorej sa časom pridá i telo. Neodmietajte muža, ktorý vás zaujme len preto, že rozmýšľa inak ako vy. No kým urobíte zásadné rozhodnutie, nových nápadníkov si dobre preverte, aby ste sa nepopálili. Zadané potrebujú viac priestoru pre seba, preto príde vhod dovolenka bez partnera, s kamarátkou či partiou známych. Vymaníte sa z každodenného stereotypu a uvedomíte si, čo vás v živote brzdí, čo zmeniť a čo posilniť.

Horúci tip:

Investujte do seba a nebráňte sa zmenám. 
Vyberte si plavky pre vašu postavu (manuál nájdete od str. 8)
a staňte sa kráľovnou pláže!   

Najlepšie dni na lásku: 9. 6., 10. 7. až 13. 7. 2016 Amor vás podporí vo všetkom, čo je spojené s láskou, vzťahmi a citmi. 6 obrázkov vo fotogalérii Amor vás podporí vo všetkom, čo je spojené s láskou, vzťahmi a citmi.

LEV 23. 7. – 23. 8.

Vaše letné motto: Začnem sa riadiť aj srdcom! 

Vaša nikdy nekončiaca téma zvláštne zamotaných vzťahov, v ktorých sa nikto poriadne nevyzná, pokračuje aj v letných mesiacoch. Ak váhate, čo ďalej a hodnotíte partnera či možných partnerov, skúste si najskôr položiť otázku, čo v skutočnosti vlastne chcete VY. Akú úlohu hráte v tejto spleti emócií a či aj vy svojím správaním nevyvolávate neželané reakcie mužov, ktorí o vás majú záujem.

Porozmýšľajte a zvoľte inú taktiku – buďte ženskejšia, rozvážnejšia a vytrvalejšia.
Nedajte sa tak ľahko ovplyvniť a nesnažte sa partnerovi či nápadníkom dokazovať, že ste pre nich najlepšia a jediná. Musia na to prísť sami. Nehrajte niekoho, kým nie ste a uvidíte, ako sa bludisko začne rozmotávať. Existujúce vzťahy sa zharmonizujú, nezadané majú šancu zamilovať sa na celý život alebo sa aspoň trochu pobaviť. Všetky Levice budú priťahovať opačné pohlavie ako nikdy predtým, pretože budú krásne a plné energie a zmena taktiky z nich urobí nebezpečné šelmy.

Horúci tip:

Venujte čas skrášľovaniu a sebazdokonaľovaniu
 – mnohonásobne sa vám to vráti. Zrazu spoznáte tú správnu
odpoveď na zdanlivo neriešiteľnú otázku.

Najlepšie dni na lásku: 19. 6., 16. až 22. 8. 2016

Nehrajte niekoho, kým nie ste a uvidíte, ako sa bludisko začne rozmotávať. 6 obrázkov vo fotogalérii Nehrajte niekoho, kým nie ste a uvidíte, ako sa bludisko začne rozmotávať.

PANNA 24. 8. – 23. 9.

Vaše letné motto: Nikto nie je dokonalý
– ani nemusí byť!

Uvoľnite sa a bez obáv sa vrhnite do slnečných letných dní. Pochopte konečne, že nič a nikto nie je dokonalý a ani to nie je potrebné. Povzneste sa nad neustále kritické hodnotenie ostatných, obzvlášť mužov, tým ich od seba len a len odpudíte. A ešte niečo: nemusí všetko skončiť vážne, nie každý flirt musí nutne smerovať k oltáru. Prečo si trochu nezaflirtovať s chlapíkom, ktorému sa už dlhšie páčite (bojí sa vám to čo i len naznačiť), prečo nejsť do spoločnosti, nezatancovať si, nesmiať sa na plné kolo, alebo nerobiť vôbec nič, len si tak sedieť niekde na terase a popíjať latte macchiato?

Prestaňte sa stále kontrolovať a odviažte sa, ako sa patrí. Ak už dlhšie s niekým chodíte, prišiel čas pohnúť sa dopredu. Spoločné bývanie naštartujte spoločnou dovolenkou a možno sa z nej vrátite už takmer traja. Teraz je ten správny čas na spečatenie vašej lásky. Toto leto si môže single panny získať niekto veľmi zaujímavý, príjemný a dobre zabezpečený. Neodmietajte pozvania na rande s tým, že máte veľa práce... Bola by to ozaj veľká škoda, pretože niekto z pozývajúcich môže byť ten pravý na celý život.

Horúci tip:

Popustite uzdu svojim emóciám a odzrkadlí sa to na vašej tvári. Rozpustite si vlasy a s trochou mejkapu budete neodolateľná. Osudová žena, ktorá dostane, čo chce.
 
Najlepšie dni na lásku: 1. 6., 16. 7. a 30. 8. 2016

Prestaňte sa stále kontrolovať a odviažte sa, ako sa patrí. 6 obrázkov vo fotogalérii Prestaňte sa stále kontrolovať a odviažte sa, ako sa patrí.


 

Letný horoskop lásky: Stretnete muža snov alebo prežijete vášnivé vzplanutie? Tu sú odpovede!
Čo všetko vám prinesú horúce slnečné dni v oblasti lásky...


 

Tlačiť Diskusia