Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ivana chcela vyzerať úplne inak: Odborníci si ju vzali do parády, v zrkadle sa takmer nespoznala!

06.07.2016 Beata Suchá

Nechajte sa inšpirovať našimi čitateľkami a vyskúšajte účes sezóny – bob. Jednoducho sa upravuje, krásne omladzuje a dá sa nosiť na niekoľko spôsobov.

Ivana (28) pre zmenou. 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Miroslav Miklas Ivana (28) pre zmenou.

„Chcem vyzerať úplne inak!“

Ivana (28) pred zmenou

Ivanka pochádza z dedinky Banské pri Vranove nad Topľou a pracuje v oblasti servisu mobilov. Do kaderníctva prišla s dlhými vlasmi a s pevným odhodlaním nechať si ich ostrihať. Hoci aj nakrátko! Bol to náhly popud, ktorý neoľutovala a na nový účes sa nevedela vynadívať.

Kaderník IGOR NOVOSAD:

Ivanka mala dlhé jemné vlasy a pri voľbe účesu mi nechala úplne voľnú ruku. Takéto prípady mám najradšej, pretože vtedy môžem zákazníčke vytvoriť strih presne na mieru! Ivanke sme vlasy radikálne skrátili do moderného bobu so šik spostupnenými pramienkami. Vyhral som sa aj s farbou: tmavočervený základ som presvetlil špeciálnou technikou, ktorá zabezpečí plynulý prechod a krásne farebné odlesky. Zbohom, dlhá hriva! 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Miroslav Miklas Zbohom, dlhá hriva!

Tip profesionála:

Na udržanie intenzívnej farby odporúčam používať vlasovú kozmetiku na ošetrovanie červených odtieňov. Zabráni rýchlemu vymývaniu pigmentov.

Vizážistka VIKTÓRIA KOVÁCSOVÁ:

Posledný krôčik k dokonalej pleti – mejkap zafixujeme sypkým púdrom. Takto mejkap vydrží aj v horúčavách. Posledný krôčik k dokonalej pleti. 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Miroslav Miklas Posledný krôčik k dokonalej pleti.

Ivana po zmene: Ivana (28) po zmene. 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Miroslav Miklas Ivana (28) po zmene.

Tlačiť Diskusia (5)
Focus Media