Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Dominika Richterová zo seriálu Zoo o svojej láske: Priateľ pre ňu spravil niečo, po čom túži nejedna z nás

19.06.2016 Monika Chybová

Dominika Richterová (24) hrá v seriáli Zoo sestru Táni Pauhofovej a priateľku Jána Koleníka. Čo spôsobila seriálová láska v jej ozajstnom vzťahu?

Dominika Richterová (24) 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Stanislava Topoľská Dominika Richterová (24)

Váš priateľ, Juraj Bača, známy z Paneláku, je herec. A vyťažený. Máte na seba čas, keď obaja hráte, nakrúcate a študujete? 

Času ísť napríklad spolu do kina či do lesa, je naozaj málo. Pre pracovnú vyťaženosť sme aj obaja na chvíľu prerušili štúdium. No nesťažujem si. Máme netradičný životný štýl, ale mňa baví. Som aktívna, stále sa môžem tešiť na nových ľudí i veci. Každá skúsenosť je dobrá.

Aká bola tá prvá s intímnymi scénami, a hneď s Koleníkom!

Super! (smiech) Janko je milý. Rozumieme si. Videl, že som v strese a veľmi mi pomohol, aby som to zvládla. Takže nabudúce, keď budem niečo podobné točiť, spomeniem si na Janka, aké to bolo príjemné a určite to bude ešte príjemnejšie. (smiech)

Čo na to Juraj?

Keď zistil, aké scénky ma čakajú a s kým, začal viac chodiť do posilňovne a starať sa o seba. Takže to bolo na niečo dobré. (smiech)

Teraz si ho ale budete musieť strážiť. Ste žiarlivá?

On nie je ten typ, čo by pokukoval po dievčatách. Nechcem ho držať na uzde. On si to síce stále myslí, ale ja mu dávam dosť priestoru. A či žiarlim? Je normálne, že keď niekoho milujete, bojíte sa o neho. To nie je žiarlivosť, ale strach, že sa mu niečo stane, že ho stratíte.

On má možno strach o vás, keďže ste začali šoférovať.

Bojí sa o mňa, potom ma pri tom komanduje a ja som z toho v strese! (smiech)

Aj v iných veciach vás komanduje?

(smiech) Skôr učí. Keď ma totiž niečo naštve, reagujem emocionálne. Poviem to na rovinu a snažím sa to hneď vydiskutovať. Juraj mi radí to najskôr predýchať a potom pokojne zareagovať. Som rada, že ma takto „komanduje“, lebo sa už snažím riešiť veci s chladnou hlavou.

Tak ale on si vás aj hýčka. Zložil a naspieval pre vás pieseň. To je aké super! Ako z rozprávky.

O tom sa mi ani nesnívalo! No mali by ste byť pri nás, ako sa my dokážeme rozprávkovo hádať. (smiech) Ale zatiaľ má táto rozprávka dobrý priebeh.

Čo vás na ňom ešte zaručene dostane?

Je veľmi citlivý a empatický. Nech sa mi dejú dobré alebo zlé veci, stojí pri mne. Vie ma podržať, objať, dať mi radu, aj keď o ňu niekedy nestojím. (smiech) Mám v ňom, istým spôsobom, takú istotu v živote. On je vždy ten, komu volám ako prvému. Keď je tu, nemusím sa ničoho báť.

Čiže nemáte problém otvorene mu povedať, aj keď vám niečo je?

No... niekedy sa tiež tvárim, že mi nič nie je. To sme my ženy. Chceme, aby si chlapi domysleli. Oni potrebujú vedieť veci na rovinu. Vtedy vedia byť úžasní, vedia nám pomôcť a vedia s nami žiť. Keď sa tvárime, že nám nič nie je, je to s nami ťažké. Chceme byť ako princezné v rozprávke, ale takto to nefunguje. Treba veci povedať na rovinu, inak nemôžeme čakať zázraky.

Tlačiť Diskusia
Focus Media