Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Po manželovej smrti ju očaril nový muž: Keby tušila, čo ju čaká, ani by sa naňho nepozrela

20.04.2019 Nový Čas pre ženy

Keď som pred 14 rokmi ovdovela, myslela som, že už si nikdy nikoho nenájdem. A potom prišiel ON...

Jediná láska po smrti manžela pre ňu nemala šťastný koniec. 7 obrázkov vo fotogalérii Jediná láska po smrti manžela pre ňu nemala šťastný koniec.

Obaja ovdoveli príliš skoro a ich vzťah mal byť druhou šancou na lásku. Všetko sa však skončilo kvôli žiarlivosti zo strany vlastného dieťaťa...

Keď som prišla o manžela, bola som síce pomerne mladá, zato s dvoma deťmi a každého potenciálneho nápadníka som prirovnávala k môjmu zosnulému Michalovi.

Možno osud a možno iba náhoda zariadili, že som raz pri nákupoch stretla svojho bývalého spolužiaka. Keď som ho videla naposledy, bol o pár kíl ľahší a ani tých sivých vlasov nebolo tak veľa, ale ešte stále mal veľkú charizmu – presne ako na strednej. Slovo dalo slovo a nakoniec sme skončili v kaviarni. Jarko toho tiež prežil dosť. Tak ako ja, skoro ovdovel a ostal sám s jedinou dcérou Dominikou. Začali sme sa stretávať, vždy však len v podnikoch a reštauráciách. Obaja ovdoveli príliš skoro a ich vzťah mal byť druhou šancou na lásku. 7 obrázkov vo fotogalérii Obaja ovdoveli príliš skoro a ich vzťah mal byť druhou šancou na lásku.

Tlačiť