Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Sú také škaredé, až sú pekné! Tieto celebrity nie sú typické krásky, ale svojím kúzlom všetkým vytreli zrak

12.07.2016 bak

Tieto talentované a úspešné ženy dokázali rozbiť tradičný spôsob uvažovania o kráse. Hoci nepatria do škatuľky úplne-najviac-sexi, ich vzhľad je neprehliadnuteľný.

Jennifer Grey 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: moviestillsdb.com Jennifer Grey

Jennifer Grey

Nezabudnuteľná Baby z Hriešneho tanca mala to iskrivé NIEČO do seba, pokiaľ nezačala špekulovať s plastikami. V 80. tych rokoch sa jej vo filme darilo, no potom ju pochytila túžba vylepšovať, čo jej Boh nadelil. Na začiatku 90. tych rokov si dvakrát ľahla pod skalpel a takmer ju nespoznali ani jej blízki známi. Sama neskôr priznala, že na operačku vošla ako celebrita, ale vyšla z nej ako neznáma osoba. Svoju kariéru už nikdy nenaštartovala práve preto, že sa vzdala svojej jedinečnosti.

Jennifer Grey sa preslávila úlohou Baby vo filme Hriešny tanec. 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Movie Stills DB Jennifer Grey sa preslávila úlohou Baby vo filme Hriešny tanec.

Frida Kahlo

Mexická umelkyňa nemala s pohľadom na seba žiaden problém. Kým sa ostatní umelci utiekali k nerealistickým ideálom krásy, ona maľovala svoje autoportréty úplne bez cenzúry. Husté zrastené obočie či chlpy na tvári vôbec nevnímala ako chybičku krásy. A oplatilo sa! Dnes ju za to obdivuje celý svet.

Umelkyňa, ktorá sa nehanbila za svoje nedostatky – Frida Kahlo. 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Wikimedia/Guillermo Kahlo Umelkyňa, ktorá sa nehanbila za svoje nedostatky – Frida Kahlo.

 

Lady Gaga

Lady Gaga je v šoubiznise tak trochu za vyšinutú provokatérku a módneho chameleóna. Vždy experimentovala so svojou identitou a už nás pri nej asi nič neprekvapí. Dúhové vlasy, mejkap inšpirovaný minulosťou, kúsky surového mäsa namiesto šiat, či dokonca špekulácie, že je to muž. Odstrojená a odzbrojená je však celkom normálna baba, ktorá veľa krásy nepobrala.

Lady Gaga 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Lady Gaga

Módny chameleón, Lady Gaga 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Nortfoto Módny chameleón, Lady Gaga

Loly Cole

Britská herečka a modelka Lily Cole ťaží zo svojej prirodzene medenej farby vlasov. Vlasy v kombinácii s jej drobnou okrúhlou tvárou, veľkými očami a drobnými ústami jej prepožičiavajú vzhľad chutnej porcelánovej bábiky. Napriek tomu Lily nepatrí k ženám, ktoré chlapi vnímajú ako sexi.

Modelka a herečka Lily Cole. 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfofo Modelka a herečka Lily Cole.

Tilda Swinton

Tilda Swinton pôsobí ako éterická obojpohlavná bytosť. Svoje ostré črty zvýrazňuje krátkym účesom a na červenom koberci sa objavuje často bez mejkapu až na výrazné červené pery. Jej jedinečnosť jej priniesla mnohé filmové roly aj prestížne reklamné kampane.

Netradičná chladná krása Tildy Swinton. 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: NorthFoto Netradičná chladná krása Tildy Swinton.

Barbra Streisand

Barbara toho dosiahla v šoubiznise veľa práve preto, že dokázala predať aj svoje nedostatky ako svoje prednosti. Hoci rozhodne nezapadá do štandardov hollywoodskej krásy, svet na ňu nikdy nezabudne. Veď kto sa môže pochváliť, že je jednou z komerčne najúspešnejších žien v modernej histórii zábavného priemyslu?

Barbra Streisand a jej nezabudnuteľné črty tváre. 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Movie Stills DB Barbra Streisand a jej nezabudnuteľné črty tváre.

Michelle Harper

Hviezda pouličného štýlu, Michelle Harper, je nekonvenčná kráska od kosti. Volajú ju všade tam, kde potrebujú mať niekoho „cool.“ Je známa svojím originálnym štýlom obliekania s prvkami fantastiky a bizarnými účesmi. Typická ukážka toho, že byť iný je IN.

Michelle Harper stelesňuje slovo hipster. 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: NorthFoto Michelle Harper stelesňuje slovo hipster.

 

 

 

Tlačiť Diskusia (5)
Focus Media