Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Známe ženy dostali poriadnu facku: Povedali im, že sú škaredé pre šoubiznis, ony dali všetkým na frak!

31.07.2016 Lenka Májiková

Je ťažké si to predstaviť, no každá z týchto žien raz bola skutočne odmietnutá kvôli svojmu výzoru. Dnes je jasné, že dali všetkým na frak.

Známe ženy dali všetkým na frak. 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Movie Stills DB Známe ženy dali všetkým na frak.

Kto boli tí neprajníci, ktorí ich v začiatkoch kariéry podcenili?

Chrissy Teigen (30)

Manželku speváka Johna Legenda dnes každý pozná ako nádhernú modelku. Pamätné je najmä jej fotenie pre prestížny magazín Sports Illustrated. Aj jej sa však stalo, že ju vyhodili z fotenia. Dôvodu nebudete veriť. Po tom, čo ju zamestnanci značky Forever 21 zbadali naživo, vraj pre nich bola príliš tučná. Dnes si určite buchajú hlavu o stenu. Keď im supermodelka v rozhovore pre časopis DuJour odkázala, že ich dodnes nenávidí, určite im to neurobilo dobrú reklamu. Chrissy Teigen (30) 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Chrissy Teigen (30)

Jessica Chastain (39)

Herečka minulý rok v rozhovore pre magazín Telegraph prezradila, že za atraktívnu ju okolie považuje len posledných päť rokov. Hviezda filmu Strom života vraj predtým nedostávala úlohy kvôli tomu, že nie je dosť pekná. Keď začala chodiť na konkurzy, na zozname vylepšení mala požiadavku zafarbiť si vlasy na blond. Dnes je svojimi ohnivými prameňmi povestná. Jessica Chastain (39) 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Jessica Chastain (39)

Meryl Streep (66)

Spomedzi všetkých herečiek má na konte najviac nominácií na Oscara a na rozdiel od mnohých kolegýň ani rokmi nestratila svoju tvár, či už v doslovnom, či prenesenom význame. Aj ona však bola v minulosti odmietnutá, konkrétne v roku 1976 počas konkurzu pre film King Kong. V britskej šou prezradila, že producent Dino De Laurentiis sa vtedy svojho syna po taliansky spýtal: „Prečo si mi priniesol túto škaredú vec?” Pohotová Meryl mu dokonalou taliančinou odpovedala: „Ospravedlňujem sa, že nie som dosť perfektná na to, aby som bola v King Kongovi.” 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Gettyimages "Ospravedlňujem sa, že nie som dosť perfektná na to, aby som bola v King Kongovi." Meryl Streep (66) 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Meryl Streep (66)

Winona Ryder (44)

Podozrievame ju, že hviezdou sa okrem talentu stala najmä vďaka svojmu prenikavému pohľadu a krátkemu účesu. Trochu netypické pre Hollywood a práve o to ide! Nie každému to však bolo po chuti. „Bola som v polovici konkurzu, v polovici vety, keď šéfka kastingu povedala: Počúvaj, dieťa. Nemala by si byť herečkou. Nie si dosť krásna. Mala by si sa vrátiť, odkiaľ si prišla a ísť do školy,” porozprávala o svojej skúsenosti pre časopis Interview. Napriek tomu, že mala len okolo 15 rokov, nezlomilo ju to. Vďačí za to rodičom, ktorí ju vždy povzbudzovali v tom, aby bola jedinečná.

Winona Ryder (44) 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: NorthFoto Winona Ryder (44) Počúvaj. dieťa. Nemala by si byť herečkou. Nie si dosť krásna. 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Gettyimages Počúvaj. dieťa. Nemala by si byť herečkou. Nie si dosť krásna.

Sarah Jessica Parker (51)

Carrie so Sexu v meste si v roku 2007 vyslúžila od časopisu Maxim titul „Najmenej sexi žijúca žena”. Nič to nemení na tom, že si ju všetci budú navždy pamätať ako jednu z najštýlovejších a najzaujímavejších žien Hollywoodu. Sarah Jessica Parker (51) 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Sarah Jessica Parker (51)

Reese Witherspoon (40)

Krásna blondínka nie je žiadna krehotinka. Nerozhádžu ju ani reči neprajníkov, ktorých v začiatkoch svojej kariéry stretla dosť. Pre Daily Mail povedala: „Keď som sem (do L. A.) prvýkrát prišla, všetko, čo som počula, bolo: Nie, nie ste dosť vysoká, pekná, múdra.” Húževnatú Reese sa im, našťastie, nepodarilo odrovnať.

Reese Witherspoon (40) 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Reese Witherspoon (40) Reese Witherspoon (40) 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Gettyimages Reese Witherspoon (40)

Lea Michele (29)

Stvárnením nepopulárnej, no talentovanej Rachel v seriáli Glee povzbudila sebavedomie mnohých dievčat. Zdá sa, že Lea čerpala z vlastných skúseností. V talkshow z roku 2014 prezradila, že ako 13-ročnej jej manažérka povedala, aby si dala operovať nos. Lea to odmietla a po rokoch jej odkázala, že sa môže strčiť. Lea Michele (29) 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Lea Michele (29)

Nia Vardalos (53)

Vedeli ste, že hviezda filmu Moja tučná grécka svadba je aj autorkou tohto príbehu? K napísaniu scenára ju dohnala kritika agenta: „Nie si dosť tučná, aby si hrala charakterové roly a ani dosť pekná, aby si hrala hlavné. Plus nie sú žiadne roly pre Grékyne.” Nia si teda vymyslela vlastný film, v ňom rolu a dosiahla obrovký úspech. Vlastnými silami. Nia Vardalos (53) 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Nia Vardalos (53)

Tlačiť Diskusia (2)
Focus Media