Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Rozdielnejší ani nemôžu byť! Julia Roberts ukázala svoje tri deti, ktoré z nich sa na ňu najviac podobá?

04.08.2016 Casprezeny.sk

Akoby ich vôbec nemala jedna mater. Keď uvidíte fotky detí herečky Julie Roberts, neuveríte, že sú to súrodenci. Podobá sa na ňu niektoré z nich?

Julia Roberts 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: moviestillsdb.com Julia Roberts

Herečku Juliu Roberts si budeme asi navždy pamätať ako onú sexicu z romantickej komédie Pretty Woman. Verili by te, že sa v detstve považovala za škaredé káčatko? Potom vzala osud do svojich rúk a z nedostatkov urobila prednosti. Od svojich 23 rokov je považovaná za jednu z najsexi hollywoodskych herečiek.

 

#juliaroberts #family ♥️

Fotka uverejnená používateľom Julia Roberts ✅ (@juliafroberts),

Ani vo vzťahoch to spočiatku nebolo to pravé orechové, Julia bola polovici 90. rokov asi rok a pol vydatá za country speváka Lyle Lovetta. V júli roku 2002 sa druhýkrát vydala za hollywoodskeho kameramana Daniela Modera a k úplnému šťastiu je chýbali už len deti. V novembri 2004 porodila dvojčatá, dcéru Hazel Patriciu a syna Phinnaeusa "Finna" Waltera. Ich tretie dieťa, syn Henry Daniel Moder, sa narodil 18. júna 2007 v Los Angeles.

Henry Daniel Moder, Hazel Moder, Phinnaeus Moder 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: rexfeatures.com Henry Daniel Moder, Hazel Moder, Phinnaeus Moder

Z jej detí sú dnes už takmer tínedžeri a keď ich uvidíte pokope, možno by vám ani nenapadlo, že sú to súrodenci, takí sú rozdielni. Napriek tomu však každé z nich po svojej mame či po Robertsovskej rodine, aspoň čo sa podoby týka, niečo zdedilo. Ktoré z nich sa na ňu najviac podobá?

Julia Roberts,  Hazel Moder 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Julia Roberts, Hazel Moder

Henry Daniel Moder, Phinnaeus Moder 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Henry Daniel Moder, Phinnaeus Moder

 

Tlačiť Diskusia (2)
Focus Media