Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Koniec posteľovej nude! Zabudnite na rutinu, keď TO s ním budete robiť takto, na ten sex len tak nezabudne

07.09.2016 Katarína Dobrovodská

Nechcem byť dotieravá, ale ako je to vlastne s vaším sexuálnym životom? Nie je to už, čo to bývalo... Mohlo by to byť aj lepšie... To nie je vaša starosť... No čo ak vám prezradím, že už malé zmeny môžu vaše milovanie opäť zelektrizovať?

Sex je vo vzťahu dôležitý. 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Sex je vo vzťahu dôležitý.

Hoci záujem o sex slabne najmä u dlhoročných párov, aj mladším partnerom sa môže stať, že sa im pod perinu nasťahuje nuda. Čo s ňou? Ak sa budete držať našich rád, vyženiete ju raz-dva.

 

1. Povedzte, čo vás vzrušuje

Ste už dospelé a tváriť sa, že sex je niečo, o čom sa nehovorí, je nielen trápne, ale aj škodlivé. Načo strácať čas a energiu na veci, ktoré vám nerobia dobre! Je lepšie povedať to bez okolkov a úplne najlepšie ukázať to v praxi. Využiť reč tela, viesť jeho ruky, ústa atď. na tie správne miesta. Spomaľovať, zrýchľovať, nasmerovať doprava, doľava... Skrátka, ako keby ste riadili nejaké fantastické auto, s ktorým zažívate úžasné chvíle. Partner bude možno najskôr trochu prekvapený, ale uvidíte, že sa mu to tiež zapáči a vaše milovanie získa chýbajúcu šťavu.

2. Odhaľte svoje fantázie

Veľa párov sa o sexe nerozpráva, a tak ich sexuálne túžby a fantázie zostávajú skryté v najhlbšom priečinku s nápisom erotika. Zahrajte sa s mužom hru na Tri fantázie – požiadajte ho, aby vám povedal o troch sexuálnych fantáziách a vy si vyberte jednu, ktorú splníte. Potom vy povedzte tri svoje a on nech si tiež vyberie jednu a uvedie ju do praxe. Urobte svoje chvíle v posteli hravými, tešte sa z nich a vyjednávajte... hra vnesie do vašej spálne napätie a túžbu.

3. Skúšajte nové veci

Videli ste film alebo čítali o niečom, čo by ste chceli vyskúšať? Pokúsil sa partner o novú polohu či iný štýl? Neodmietajte to len preto, že roky fungujete vo vyjazdených koľajach! Veď práve preto ste zrejme dospeli do bodu, že vám už milovanie až tak veľa nehovorí.

Čo takto vyskúšať niečo nové? 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Čo takto vyskúšať niečo nové?

 

Tlačiť Diskusia (1)
Focus Media