Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

To je ale pohľad! Miro Šmajda sa ukázal tak, ako ste ho ešte nevideli: Koho to drží v náručí?

23.08.2016 Casprezeny.sk

Exsuperstárista Miro Šmajda (27) potešil svojich fanúšikov zaujímavou fotkou. Takto ste ho naozaj ešte nikdy nevideli...

Miro Šmajda 5 obrázkov vo fotogalérii Miro Šmajda

Spevák Miro Šmajda celé leto koncertuje a s fanúšikmi sa na sociálnej sieti delí o svoje letné fotky. Okrem fotiek z koncertov a s fanúšikmi sa prezentuje aj ako milovník zvierat, no v každom prípade mu to na nich sekne. Po tom, čo Miro zmenil imidž, vyzerá naozaj dobre a pôsobí veľmi sympaticky.

Najnovšie sa ukázal na jednej fotke tak, ako ste ho ešte nevideli - s malým bábätkom - a pripísal k nej vtipný komentár: "A takto to vyzerá, keď robíte aupaira novému tourmanagerovi..."

Kým jeho súpútnik v SuperStar Martin Chodúr sa začiatkom tohto roka stal tatkom a na sociálnej sieti sa zvykne popýšiť fotkami so svojím synčekom, Šmajda zatiaľ takéto plány nemá...

Z Martina Chodúra je dnes už takto, Miro Šmajda zatiaľ takéto plány nemá. 5 obrázkov vo fotogalérii Z Martina Chodúra je dnes už takto, Miro Šmajda zatiaľ takéto plány nemá. Jeho speváckej kariére pomohla aj SuperStar. 5 obrázkov vo fotogalérii Jeho speváckej kariére pomohla aj SuperStar.

Tlačiť Diskusia (3)