Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Toto vám roztopí srdce: Fotka mamy v objatí s dcérkou valcuje internet kvôli jednej veci

25.08.2016 bak

Toto je ten moment, keď si uvedomíte, že vaše prvorodené dieťatko už nebude vaše jediné. Fotografka Laura Paulescu zachytila okamih, ktorý dojíma všetky mamy.

Toto je možno naposledy, čo hladkám svoju sestričku cez bruško. 2 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Facebook/Crowned Photography Toto je možno naposledy, čo hladkám svoju sestričku cez bruško.

Fráza, že fotografia ukrýva viac ako tisíc slov, je v tomto prípade na mieste. Nádhernú intímnu chvíľu, keď sa mamička objíma krátko pred pôrodom druhého dieťatka so svojou prvorodenou dcérkou, zachytila fotografka Laura Paulescu, ktorá sa špecializuje na fotenie pôrodov.

Bol to práve TEN moment, keď dievčatko muselo odísť zo sály, lebo jej súrodenec sa už-už pýtal na svet. Mamička chcela seba aj ju pravdepodobne uistiť, že všetko bude v poriadku a vždy ju bude nekonečne milovať.

Buď statočná, moja malá princezná, mamička ťa nikdy neprestane ľúbiť. Ty budeš navždy moja prvá. 2 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Facebook/Crowned Photography Buď statočná, moja malá princezná, mamička ťa nikdy neprestane ľúbiť. Ty budeš navždy moja prvá.

Fotografia sa stala virálnou preto, lebo dokonale zachytila zmiešané pocity, keď sa chystáte privítať na svete svoje druhé dieťatko. Príde vám náhle ľúto, že už tu nebudete na 100 % pre človiečika, ktorý sa vám narodil ako prvý, ale zároveň sa neviete dočkať toho nového.

Príchod druhého dieťaťa mení všetko zabehnuté a niektoré mamičky to prežívajú veľmi emocionálne. Nakoniec je to však asi najväčší darček, aký môžete svojmu prvorodenému dať.

Tlačiť Diskusia (1)
Focus Media