Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Čo robiť, aby bielizeň pri praní nevybledla? Znie to bláznivo, ale stačí do práčky pridať TOTO!

12.09.2016 iva

Niektoré rady do domácnosti znejú bláznivo, ale fungujú. Toto je jedna z nich!

Neuveríte! Pridajte do prania čierne korenie a uvidíte, ako to pomôže bielizni! 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Neuveríte! Pridajte do prania čierne korenie a uvidíte, ako to pomôže bielizni!

Ak sa stále bojíte, že bielizeň stratí svoju farbu praním, ľahko si pomôžete týmto trikom. Odteraz už biela spodná bielizeň nezožltne, ani nenaberie sivastý nádych. A ani čierne oblečenie nevybledne. Stačí, ak do prania, priamo do bubna pridáte lyžičku mletého čierneho korenia.

  Stačí, ak do prania, priamo do bubna pridáte lyžičku mletého čierneho korenia. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Stačí, ak do prania, priamo do bubna pridáte lyžičku mletého čierneho korenia.

Ak vhodíte čierne korenie do bežného prania, perte na nižšej teplote. Korenie odstráni zvyšky mydla z vlákien oblečenia. Práve tie totiž spôsobujú, že farba časom slabne.

Korenie odstráni zvyšky mydla z vlákien oblečenia. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: shutterstock Korenie odstráni zvyšky mydla z vlákien oblečenia.

Tlačiť Diskusia
Focus Media