Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Šťastné páry sa so svojou láskou nechvália na Facebooku: Toto je 5 dôvodov prečo

10.10.2016 bak

Hnevajú vás páriky, ktoré majú potrebu predvádzať svoj „dokonalý“ vzťah celému svetu na sociálnych sieťach? Už nemusia. V skutočnosti môže byť totiž všetko inak.

Odfotiť a zavesiť na Facebook! Nech všetci vidia, ako nám je spolu dobre... 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Anton Karpita Odfotiť a zavesiť na Facebook! Nech všetci vidia, ako nám je spolu dobre...

Ak si vytvárate obraz o niekom iba na základe jeho statusov a fotiek na sociálnych sieťach, nie je to dobrá cesta, ako ho spoznať. Zdanie totiž môže veľmi klamať... Našli sme niekoľko skvelých dôvodov, prečo naozaj šťastné páry nemajú potrebu vešať celý svoj život na sociálne siete.

Šťastné páry vedia, že to najlepšie sa odohráva v reálnom živote, nie na Facebooku. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: iStock Šťastné páry vedia, že to najlepšie sa odohráva v reálnom živote, nie na Facebooku.

Ľudia šťastní vo vzťahu žijú tu a teraz

Ak sa niekto cíti spokojný a šťastný, nevidí zmysel v mrhaní časom len na to, aby o tom napísal na Facebook a všetkých o tom informoval. Nemusí to znamenať, že sa nikdy s ničím na sociálnych sieťach nepodelí, ale dávkuje to opatrne a nič nepreháňa. Šťastní ľudia aj páry vedia, že to najlepšie sa odohráva v skutočnom živote, tu a teraz, a oplatí sa to strážiť.

Tlačiť Diskusia (2)
Focus Media