Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Neodolateľný sukničkár jej pomotal hlavu: Hoci ju podvádza, nechce ho opustiť kvôli 1 neuveriteľnej veci!

11.10.2016 KaD

Evu (37) muž podvádza, ale zostáva s ním kvôli tejto jednej neuveriteľnej veci... Ako sa s ním má rozísť?

Hoci ma podvádza, nedokážem sa s ním rozísť... Hoci ma podvádza, nedokážem sa s ním rozísť...

"Žijem s mojím partnerom dva roky - odkedy opustil ženu a deti. No v poslednom čase mi nevolá a stretávame sa oveľa menej ako predtým. Zistila som, že sa stretáva aj s inými ženami a že ma vlastne celý ten čas, čo sme spolu, podvádzal. On vraví, že to si len vyšiel s kamarátmi a ich priateľkami, ale prečo potom nezavolal aj mňa?

Viem, že by som sa s ním asi mala rozísť, ale nedokážem to. Prečo? Pretože je taký fantastický milenec a sex s ním je taký úžasný, že je pre mňa ako droga a nedokážem si predstaviť, že by som ho už nezažívala. Skutočne pri ňom zažívam nenormálne vzrušujúce chvíle, ale nechcem byť závislá od telesnej túžby. Čo mám robiť?"

Eva

Radíme vám:

- Je to jednoduché, povedzte mu, aby si zapol zips na nohaviciach. Pretože, verte alebo nie, hoci on je pre vás niečím výnimočným, z jeho strany to tak nie je. Vás on považuje len za jednu z mnohých, ktorú využíva a užíva si s ňou, keď tie ostatné nemajú čas. A úprimne - naozaj opustil ženu a deti? Ste si istá tým, že vás aj v tomto neoklamal?

Je to skrátka úlisný potkan - čím skôr to s ním ukončite. Keď už pre nič iné, tak ako môžete byť s niekým, kto dáva prednosť flirtovaniu v nejakej krčme pred romantickým alebo vášnivým večerom s vami? Vravíte, že sex s ním je úžasný - ale nie je náhodou aj veľmi nebezpečný, keďže spáva aj s inými a nepoužíva kondóm? Milá Eva, vy si zaslúžite oveľa lepšieho chlapa, nie takéhoto podvodníčka!

Tlačiť Diskusia (3)
Focus Media