Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

9 neklamných signálov, že sa blíži rozchod: Pozor najmä na 5. bod, tu už vašu lásku nič nezachráni

13.10.2016 KaD

Cítite, že vám to akosi neklape, ale stále ste nenabrali odvahu na rozchod? Ak na váš vzťah platia tieto body, zrejme už nie je čo zachraňovať...

Milujem ho, ale lezie mi na nervy! Čo s tým? 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Milujem ho, ale lezie mi na nervy! Čo s tým?

1. Nemáte už žiaden sex

Ak vás váš partner prestal sexuálne priťahovať a keď si to s ním predstavíte, dôjde vám nevoľno, je to výrazné znamenie, že niečo nie je tak, ako má byť. Ak vás váš partner prestal sexuálne priťahovať, je to výrazné znamenie, že niečo nie je tak, ako má byť. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: iStock Ak vás váš partner prestal sexuálne priťahovať, je to výrazné znamenie, že niečo nie je tak, ako má byť.

2. Vôbec sa vám s ním nechce rozprávať

Konverzácia je v každom vzťahu dôležitá. Ak vás nudí jeho rozprávanie o tom, čo zažil, ako bolo v robote a čo plánuje, už ho nepovažujete za súčasť vášho života.

3. Hádky sú na dennom poriadku

Jasné, že v každom vzťahu je občas oheň na streche. No keď je to každý deň a hádate sa pre každú maličkosť, ide pravdepodobne o to, že sa za tisíc drobnosťami skrýva jedna veľká vec – už s tebou nechcem byť. Hádate sa každý deň? To nie je dobré znamenie. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Hádate sa každý deň? To nie je dobré znamenie.

4. Robíte veci radšej sama

Idete do kina bez neho radšej ako s ním? Normálne by ste mali mať chuť robiť veci spoločne. Ak je to naopak, ste vlastne sami obaja: On aj Vy. Aký to má význam?

5. Všetko, čo povie, vás nenormálne znervózňuje

Šaliete pre každú hlúposť, ktorú urobí? Hnevá vás dokonca aj to, že vám kúpi kvety? Nezostávajte s človekom, ktorý vám permanentne dvíha tlak. Šaliete pre každú hlúposť, ktorú urobí? 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Šaliete pre každú hlúposť, ktorú urobí?

6. Občas sa tvárite, že ste single

Ak v spoločnosti stretnete muža, ktorý vás zaujme, robíte sa, že ste voľná a partnera ani slovkom nespomeniete? Keby ste chceli byť s ním, hovorili by ste o ňom pri každej možnej príležitosti. Takto je váš vzťah na konci.

7. Celý vzťah vám pripadá ako povinnosť

Čas trávený spoločne, intímnosti, konverzácia, dokonca aj pobyt v tej istej miestnosti – všetko vnímate ako povinnosť? Ak nie ste s ním rada, znamená to, že sa blíži koniec. Ak nie ste s ním rada, znamená to, že sa blíži koniec. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Ak nie ste s ním rada, znamená to, že sa blíži koniec.

Tlačiť Diskusia (3)
Focus Media