Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

89-ročná babička má pre ženy dôležitý odkaz: V láske nikdy neurobte túto 1 chybu, inak budete trpieť!

16.10.2016 anm

Ak hľadáte toho pravého, určite sa vám zíde dobrá rada skúsenej ženy.

Ako správne randiť? Hlavne sa nikam neponáhľajte! 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: iStock Ako správne randiť? Hlavne sa nikam neponáhľajte!

89-ročná babička tvrdí, že je dôležité, aby ste sa s niekým nezaviazali už po prvom rande. Kým to s vaším nápadníkom nezačne byť vážne, nepodľahnite pocitu, že sa nemôžete spoznať s nikým iným. Stretávajte sa s ľuďmi, pretože len vtedy budete vedieť, po kom naozaj túžite. 1-2 rande nestačia, aby ste svojho partnera dokonale spoznali.

Podľa vedcov má babička pravdu. Ak začnete s niekým vážne chodiť bez toho, aby ste spoznali jeho pravú tvár, všetko naberie príliš rýchle tempo a vy si nestihnete všimnúť drobné náznaky, ktoré vám o pár rokov môžu znepríjemniť život. 1-2 rande nestačia, aby ste svojho partnera dokonale spoznali. 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: iStock 1-2 rande nestačia, aby ste svojho partnera dokonale spoznali.

Ak túžite po vážnom vzťahu, nesmiete veci umelo urýchliť. A prečo na tom mužovi vlastne tak lipnete? Pretože ste už dlho nikoho nemali? Pretože vám už tikajú biologické hodiny? Alebo sa s ním cítite úžasne a nedokážete myslieť na nič iné? Ak platí to posledné, využite príležitosť a snažte sa ho poriadne spoznať, ale dajte si čas, nič neurýchľujte.

Ak však cítite, že príčinou vašej snahy mať akýkoľvek vzťah sú prvé dve otázky, cúvnite. Vyrazte do spoločnosti a dajte šancu aj iným mužom. Neznamená to, že musíte chodiť s niekoľkými partnermi naraz! To nie je ani čestné, ani príjemné. Jedno rande však ešte nič neznamená, a ak ste zo stretnutia nemali dobrý pocit, netlačte na pílu! Zajtra sa predsa môžete navečerať s niekým iným... Ak túžite po vážnom vzťahu, nesmiete veci umelo urýchliť. 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: iStock Ak túžite po vážnom vzťahu, nesmiete veci umelo urýchliť.

Tlačiť Diskusia
Focus Media