Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Manželia si vedia užiť poriadne horúce chvíľky: Ich sex je úžasný vďaka niečomu, čo by ste nečakali

14.10.2016 bak

Vydatá blogerka Andrea dáva rady a tipy iným ženám, ako si okoreniť manželský život. Zdá sa, že vie, o čom píše, lebo táto jedna rada vraj u nej funguje na 100 percent.

Andrea prišla s neobyčajným nápadom, ako si ozvláštniť manželský život. 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: iStock Andrea prišla s neobyčajným nápadom, ako si ozvláštniť manželský život.

Tá rada znie takto: Skúste si opakovať svoj manželský sľub počas sexu. Zaklopali ste si práve na čelo? Dajte tomu ešte šancu, Andrea má vysvetlenie:

„Niektorí z vás si určite myslia, že som čudná, ale verím, že viacerí sa nechajú inšpirovať. Na toto sme sa podujali obaja, ja aj môj manžel Jaro. Všetko to vzniklo onedlho potom, ako sme si na náš veľký deň napísali naše vlastné manželské sľuby. Vôbec sme nad tým nejak nefilozofovali, napísali sme ich za pár minút a vložili sme do nich to, čo sme práve mali na jazyku. Naše vyznania boli veľmi úprimné, jednoduché, bez nejakých metafor, ale o to silnejšie a pravdivejšie.

Manželské sľuby sme si napísali sami a veľmi sa nám páčili. 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: iStock Manželské sľuby sme si napísali sami a veľmi sa nám páčili.

Nakoniec sa mi zdali také krásne, že som prosila manžela, aby sme si ich opakovali navzájom častejšie. Skúsili sme to hneď na našich medových týždňoch. Práve tam som dostala ten nápad, že čo keby sme to skúsili počas milovania. Manžel bol najprv prekvapený, ale potom mu to prišlo ako skvelá myšlienka. Veď aká chvíľa môže byť intímnejšia ako práve tá, keď sa chystajú vaše telá splynúť?“

Naše milovanie dostalo úplne iný rozmer. (ilustračné foto) 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: iStock Naše milovanie dostalo úplne iný rozmer. (ilustračné foto)

Andrea ďalej napísala: „Bola to tá najintímnejšia vec, akú sme kedy v našom manželstve spravili a asi aj najintímnejšia v celom mojom živote. Ten okamih, keď sa stanete fyzicky aj slovne jedným, je nepopísateľný. Je to ako keby sa na vás vylial oceán lásky a vzájomnej blízkosti. Nedá sa to ani popísať. V tom momente sú to tie najvzrušujúcejšie slová. Nerozmýšľajte nad tým, ako to funguje, iba to vyskúšajte!“

Tlačiť Diskusia (1)
Focus Media