Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Lezie vám na nervy, keď sa šaty večne lepia o silonky? Skúste tento jednoduchý trik a budete mať pokoj

24.10.2016 iva

Čo robiť, ak sa vám šaty stále lepia o silonky? Ľahká pomoc! Použite šikovný trik.

Čo robiť, ak sa vám silonky lepia na šaty? 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Čo robiť, ak sa vám silonky lepia na šaty?

>>> Koho by netrápilo, keď sa šaty lepia o silonky, ale tu je prvá pomoc. Antistaticky pôsobí lak na vlasy, stačí postriekať silonky. Čo robiť, ak sa vám silonky lepia na šaty? 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Čo robiť, ak sa vám silonky lepia na šaty?

 

Na čo sa ešte dá použiť lak na vlasy? 4 tipy, ktoré vám uľahčia život

V kúpeľni ho má asi každá z nás, no tento stylingový produkt toho zvládne oveľa viac, ako len skrotiť poletujúcu hrivu. Antistaticky pôsobí lak na vlasy, stačí postriekať silonky. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Antistaticky pôsobí lak na vlasy, stačí postriekať silonky.

Odstraňovač chĺpkov z oblečenia

Vaše obľúbené nohavice sú samý chlp a nemáte poruke nič na ich vyčistenie? Nevadí, aj tu vám veľkú službu preukáže lak na vlasy, ktorý z oblečenia odstráni rôzne vlákienka, vlasy a chlpy. Stačí ho nastriekať na papierovú vreckovku a pritlačiť na oblečenie.

Na neposlušné obočie

Na „strapaté“ obočie pomôže malý trik – streknite trošku laku na vlasy na zubnú kefku a prečešte ňou neposlušné oblúčiky. Pre prirodzený výsledok voľte lak s nižším stupňom fixácie, aby sa chĺpky nepolepili. Na „strapaté“ obočie pomôže malý trik – streknite trošku laku na vlasy na zubnú kefku a prečešte ňou neposlušné oblúčiky. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: iStock Na „strapaté“ obočie pomôže malý trik – streknite trošku laku na vlasy na zubnú kefku a prečešte ňou neposlušné oblúčiky.

Ako suchý šampón

Prv než vypukla mánia suchých šampónov, využíval sa lak na vlasy úplne bežne na zamaskovanie a osvieženie mastnej hrivy. Jednoducho nastriekajte na korienky, zľahka vmasírujte, nechajte uschnúť a vykefujte. Alkohol v produkte vsiakne prebytočný olej a vlasom prepožičia viac objemu. Prv než vypukla mánia suchých šampónov, využíval sa lak na vlasy. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Prv než vypukla mánia suchých šampónov, využíval sa lak na vlasy.

Pre istejšiu chôdzu

Vyzúvajú sa vám topánky, akonáhle sa vám nôžky začnú trochu potiť? Jednoducho si ich v prípade potreby postriekajte lakom na vlasy – ideálne je mať poruke malé kabelkové balenie. Vyzúvajú sa vám topánky, akonáhle sa vám nôžky začnú trochu potiť? Použite lak na vlasy. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Vyzúvajú sa vám topánky, akonáhle sa vám nôžky začnú trochu potiť? Použite lak na vlasy.

Tlačiť Diskusia
Focus Media