Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Potrebujete kúpiť nový vysávač? Nedajte sa oklamať! Vďaka týmto tipom si určite vyberiete ten najlepší

09.11.2016 Daniela Mýtna

Aj vám sa stáva, že bezradne stojíte v obchode a z obrovského množstva tovaru si neviete vybrať?Predavači sa neobťažujú zistiť, aký by sa vám hodil, ale obyčajne vám začnú ponúkať tie najdrahšie.

Pri výbere vysávača nenechajte nič na náhodu. 3 obrázky vo fotogalérii Pri výbere vysávača nenechajte nič na náhodu.

Nezabúdajte na to, že najdôležitejšou vlastnosťou vysávačov je sací výkon, teda ťah.

Robotické vysávače

Ťah žiadny robotický vysávač nemá. Je to vlastne len zmodernizovaná mechanická metla, ktorá vám poslúži, ak máte minimalisticky zariadený byt bez akýchkoľvek výklenkov a medzier a pozbiera vlasy či chlpy. A že vďaka štetinkám vyčistí aj štrbiny je niečo podobné, ako keby vám niekto tvrdil že vo vani sa dá lietať...

Robotický vysávač 3 obrázky vo fotogalérii Robotický vysávač

 

Klasické vysávače

Klasický podlahový vysávač je praktický, ak máte doma viac typov podláh – koberce, dlažbu aj laminátové podlahy. Dnes sa už niektoré vyrábajú také tichučké, že môžete pri nich pozerať aj televízor.

ELECTROLUX EEQ 20 3 obrázky vo fotogalérii ELECTROLUX EEQ 20

Vodné vysávače

Pokiaľ chcete mať podlahy povysávané, umyté aj vysušené jedným ťahom, vyberte si vodný vysávač. Nečistôt sa ani nedotknete. Do nádoby dáte vodu, ktorá neustále preteká pomedzi kefky a krásne umýva podlahu. Špinavá voda sa zberá v spodnej nádobe, ktorú potom iba jednoducho vylejete. Kefky sa vyčistia, keď pustíte vysávač naprázdno.

Tlačiť Diskusia (1)