Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Priznanie nešťastného Jakuba: Nikdy som manželku nechcel podviesť, ale prinútila ma k tomu táto 1 vec!

08.12.2016 anm

Nešťastný Jakub nechcel podviesť svoju manželku, ale napokon ho k tomu prinútila 1 vec. Narodenie ich jedinej dcéry Kristíny...

Aký z neho bude manžel? Prezradí to znamenie, v ktorom sa narodil. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Aký z neho bude manžel? Prezradí to znamenie, v ktorom sa narodil.

Nemohol som inak, podviedol som svoju manželku. Viac než rok som bol veľšmi nešťastný, vystresovaný a kvôli vnútornému napätiu som zanedbával aj svoju prácu. Potom som sa rozhodol, že takto to už ďalej nepôjde. Žena, ktorú som si vybral, nie je výnimočne krásna a nie som do nej ani zaľúbený. Chcem ju len na "to". Naše manželstvo bolo na prvý pohľad šťastné. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Naše manželstvo bolo na prvý pohľad šťastné.

Všetko sa začalo po narodení dcéry Kristíny. Po pôrode sa naše manželstvo pokazilo. S manželkou sme spolu 12 rokov, ona má 36, ja 38. Náš vzťah je na prvý pohľad perfektný - aspoň podľa našich známych. Ale ja sa už dlho necítim skutočne šťastný. Po narodení dcéry sa naše manželstvo ocitlo v troskách. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock‎ Po narodení dcéry sa naše manželstvo ocitlo v troskách.

Keď manželka porodila, odsťahovala sa z našej spálne. Na začiatku mi hovorila, že chce spať s dieťatkom, aby ho v noci mohla dojčiť. Nechcela ma rušiť. Takto prešiel nekonečne dlhý rok. Neskôr sa vyhováralana to, že Kristínka sa k nej v noci potrebuje pritúliť.

Občas ma v našej spálni navštívila, ale tieto chvíle boli pre oboch skôr trápením. Pritom pred jej tehotenstvom nám to v posteli klapalo, náš sexuálny život bol vášnivý a intenzívny. Kedysi sme sa milovali aj 15-krát mesačne, teraz sa naše spoločné chvíle obmedzili na 2-3 príležitosti. Pre mňa je to strašne málo. Najmä keď na žene vidím, že si sex vôbec neužíva a celý čas myslí na to, kedy už skončím. Och, je to príšerný pocit! Manželka sa odsťahovala z našej spálne. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock, RCA Manželka sa odsťahovala z našej spálne.

Snažili sme sa o tom porozprávať, ale bez výsledku. Pýtal som sa jej, čo ju trápi. Už ju nepriťahujem? Nie som dosť nežný či pozorný? Kedysi vravievala, že základom dobrého manželstva je dobrý sex - teraz si to už nemyslí? Na moje otázky odpovedá vždy rovnako. Že so mnou nemá žiadny problém a stále ma ľúbi rovnako ako predtým. A nezabudne dodať, že ma považuje za skvelého otca. Jednoducho má problém s hormónmi a tiež ju to trápi. Nevedel som, ako ďalej. Našiel som si milenku a s manželkou sme sa prestali hádať. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: iStock Nevedel som, ako ďalej. Našiel som si milenku a s manželkou sme sa prestali hádať.

Skúšali sme to aj s prestávkou. Dohodli sme sa, že sa mesiac nebudeme milovať a počkáme si, kým po mne sama začne túžiť. Ale nič sa nestalo. Tak som sa rozhodol, že bude lepšie, ak si nájdem ženu, ku ktorej ma nebudú viazať žiadne city. Chcel som zachrániť naše manželstvo a nič lepšie mi nenapadlo. Tak som to urobil. Odkedy na manželku netlačím, prestali sme sa zúrivo hádať. Podľa mňa to stálo za to.

Jakub

Tlačiť Diskusia (14)
Focus Media