Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ako na Nový rok, tak po celý rok? Skúste to s humorom ako naše komičky: Toto sú ich najlepšie hlášky

02.01.2017 Lenka Májiková

Vezmime si príklad z týchto žien a celý náš rok sa môže niesť v duchu silvestrovskej oslavy: V radostnom očakávaní nového a lepšieho a s odľahčeným humorom na to, čo bolo.

Cuky a Luky 4 obrázky vo fotogalérii Cuky a Luky

Evelyn: „Kde mám zohnať tie kuny?“

Každá situácia je podnetom na smiech.

Mladá krv na scéne nájde podnet na vtip aj tam, kde ho iní nevidia. Ako terč pre svoje humorné narážky si dokonca často poslúži aj sama. A to je vlastnosť, ktorú máme na ľuďoch všetci radi. Vďaka tomu už Eva Kramerová nie je len dievča z internetového videa, ktoré v Chorvátsku hľadalo miesto peňazí zvieratá, ale uznávaná komička a herečka.

Evelyn 4 obrázky vo fotogalérii Evelyn

 

Elena Vacvalová: „Včera je... bol medzinárodný deň filozofie.“

Aj dáma môže byť vtipná

Patrí k zlatej generácii slovenských zabávačov, ktorí humor vyrábali s noblesou. Mnohí dodnes spomínajú na kultovú reláciu Sedem, kde takto pohotovo opravila svoju chybu. Možno by sme slovnú hračku aj prehliadli, nebyť Milana Lasicu, ktorý spojil je a bol do jedného slova. A vznikol tak jeden z jej najlepších, i keď neplánovaných bonmotov. Eňa sa svojím ostrovtipom nikdy nestratila ani v prítomnosti mužských kolegov a my sa tešíme z jej návratu na obrazovky v relácii Zlaté časy.

Eňa Vacválová 4 obrázky vo fotogalérii Eňa Vacválová

 

Cuky a Luky: „Malé pery sú smrrrrť“ „Slovensko je smrrrrť!“

Neberte sa tak vážne

Takáto dvojka nám tu chýbala. Petra Polnišová so Zuzkou Šebovou svojou paródiou na pipiny prevalcovali Slovensko! V preklade nám chcú povedať, aby sme sa vkuse neopičili po iných a nerobili zo seba to, čo nie sme.

Cuky a Luky 4 obrázky vo fotogalérii Cuky a Luky

 

Lujza Garajová Schrameková: „Vypitá je sedmička, veselá je mamička.“

Žiadny problém nie je taký veľký, ako z neho robíme

Nie je len talentovaná herečka, ale aj komička. Pri svojich improvizovaných vystúpeniach si strieľa zo svojho života ženy – herečky, manželky a mamy dvoch malých detí. Robí to s dávkou úprimnosti, aby sme sa v tom každá vedeli nájsť, a nadhľadu, aby sme sa z tých našich bežných každodenných starostí náhodou nezbláznili.

Lujza Garajová Schramekova 4 obrázky vo fotogalérii Lujza Garajová Schramekova

Tlačiť Diskusia (4)