Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Trápi vás, že len málokedy dosiahnete orgazmus? Vďaka tejto maličkosti budete zažívať slasť ako nikdy

28.01.2017 Famous

Pre väčšinu ľudí sú ponožky pri sexe zabijakom vášne. Hoci na mnohých pôsobia asexuálne, môžu paradoxne ženám pomôcť dosiahnuť orgazmus.

Dosiahnuť vrchol vám môže pomôcť celkom obyčajná vec – ponožky. 2 obrázky vo fotogalérii Zdroj: iStock Dosiahnuť vrchol vám môže pomôcť celkom obyčajná vec – ponožky.

Ako je to funguje? Podľa psychológov dávajú práve ponožky žene pocit bezpečia a istoty. Pri orgazme je totiž dôležité uvoľnenie a odovzdanie sa partnerovi. Niektoré ženy s tým môžu mať problém. Ponožky im pomôžu k lepšej pohode. Tento jednoduchý trik dokázal priviesť k orgazmu až 80% žien, ktoré s tým mali problém. Teplo na nohách údajne stimuluje oblasť mozgu, zodpovednú za strach a úzkosť.

Ale nohy v teple je dôležité mať nielen pri sexe, ale aj pri zaspávaní a dobrom spánku. Práve ponožky sú jednou z pomôcok, ktorú odborníci na spánok odporúčajú svojim klientom, ktorí majú problémy so zaspávaním.

A odteraz do postele len v ponožkách! 2 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock A odteraz do postele len v ponožkách!

Kvalitný a dostatočne dlhý spánok je jedným z najdôležitejších faktorov zdravého života, ktorý ovplyvňuje dobrú kondíciu tela i mozgu. Nekvalitný, krátky, prerušovaný a nepravidelný odpočinok totiž súvisí so stovkami chorôb, mentálnymi aj fyzickými ťažkosťami, predčasným starnutím a smrťou.

Tlačiť Diskusia
Focus Media