Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Šokujúce slová blond SuperStáristky Markéty Konvičkovej: Teraz už môžem pokojne zomrieť! Čo sa stalo?

28.01.2017 Casprezeny.sk

Krásna blondínka Markéta Konvičková sa ocitla pred "vážnou" dilemou a vyriešila ju spôsobom sebe vlastným...

Markéta Konvičková 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Showpix.cz Markéta Konvičková

Bývalá SuperStáristka Markéta Konvičková rozhodne neupadla do zabudnutia a po súťaži rozbehla celkom slušné kariéru. Hoci sa o nej dlho písalo ako o jedinej panne českého šoubiznisu, dnes je z nej neprehliadnuteľná sexica, ktorá má už dlhšie priateľa, spieva, účinkovala fo filme a teraz sa jej črtá ďalšia zaujímavá práca.

Markéta dostala ponuku na účinkovanie v českej verzii súťaže Tvoja tvár má známy hlas. Blondínka sa ocitla pred dilemou, či si má ostrihať svoje dlhé vlasy. Napokon sa rozhodla, ze si ich neostrihá a komentovala to s humorom sebe vlastným a hodným pravej blondínky: "Po dlhom zvažovaní, či vlasy o polovicu skrátiť, som dospela k názoru, že by som s nimi prišla aj o svoju múdrosť, a to ja teda veľmi nerada," vyjadrila svoje obavy na sociálnej sieti.

Nuž, veríme, že sa jej aj vďaka tomu bude v súťažiť dariť a fanúšikov svojimi výkonmi poteší, keďže spev stále usilovne cvičí, ako priznala na sociálnej sieti: "Potom som šla na hodinu spevu, kde som vytlačila tón, po ktorom viem, že už môžem pokojne umrieť ... 🙏🏻 Nasledovala návšteva u rodičov, solárko, a teraz jednou nohou škrábanca Smiley a druhú šteklia Rendu, ktorý sa snaží učit🤓 škodoradosť -meno mojej ... Idem hnipat k telke, pretože v 5.50h budíček a smer Praha!"

Markéta Konvičková 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Showpix.cz Markéta Konvičková

Markéta Konvičková 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Showpix.cz Markéta Konvičková

 

 

Tlačiť Diskusia (3)
Focus Media