Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Mama Esmeraldy starne bez plastík a bojuje s nadváhou, ale 1 vec sa nedá prehliadnuť: TOTO jej zostalo!

11.04.2017 anm

Určite sa pamätáte na láskavú mamu slepej Esmeraldy. Čoskoro oslávi 60 rokov a hoci jej pribudlo zopár vrások, jedna vec sa na nej stále nezmenila.

Raquel Morell stvárnila v Esmeralde láskavú Blancu. 25 obrázkov vo fotogalérii Raquel Morell stvárnila v Esmeralde láskavú Blancu.

Mexickú herečku Raquel Morell si fanúšičky telenoviel pamätajú ako nežnú a večne utrápenú mamu slepej Esmeraldy. Raquel Morell si v Esmeralde zahrala mamu José Armanda. Neskôr vyšlo najavo, že došlo k zámene a neporodila syna, ale dcéru Esmeraldu. 25 obrázkov vo fotogalérii Raquel Morell si v Esmeralde zahrala mamu José Armanda. Neskôr vyšlo najavo, že došlo k zámene a neporodila syna, ale dcéru Esmeraldu.

Bohatá Blanca Peñarrealová si v telenovele z roku 1997 získala srdcia divákov svojou láskavosťou a dobrým srdcom. Z herečky vyžarovala veľmi pozitívna energia a tá jej zostala dodnes. Raquel Morell stvárnila v telenovele Esmeralda bohatú Blancu Peñarrealovú. 25 obrázkov vo fotogalérii Raquel Morell stvárnila v telenovele Esmeralda bohatú Blancu Peñarrealovú.

Vo februári oslávila 58 rokov. Stále sa venuje herectvu a je vydatá za herca Fernanda Nesmeho. Zostala bezdetná a okrem práce ju baví astrológia. Aktuálne hrá v novej mexickej telenovele El bienamado (2017) a jej postava Generosy Cienfuegos nosí podobný účes ako nezabudnuteľná Blanca z Esmeraldy. Raquel vo svojej najnovšej telenovele El bienamado. 25 obrázkov vo fotogalérii Raquel vo svojej najnovšej telenovele El bienamado.

Hoci sa na ňu v priebehu rokov prilepili kilá navyše a nevyhla sa ani vráskam, vďaka svojej charizme a krásnym očiam aj dnes pôsobí veľmi príjemne a sympaticky. Je to jednoducho krásna žena, ktorá sa na rozdiel od mnohých kolegýň rozhodla starnúť bez plastík! Čo na ňu hovoríte? Raquel vo svojej najnovšej telenovele El bienamado. 25 obrázkov vo fotogalérii Raquel vo svojej najnovšej telenovele El bienamado. Raquel vo svojej najnovšej telenovele El bienamado. 25 obrázkov vo fotogalérii Raquel vo svojej najnovšej telenovele El bienamado. Raquel vo svojej najnovšej telenovele El bienamado. 25 obrázkov vo fotogalérii Raquel vo svojej najnovšej telenovele El bienamado. Raquel vo svojej najnovšej telenovele El bienamado. 25 obrázkov vo fotogalérii Raquel vo svojej najnovšej telenovele El bienamado. Raquel vo svojej najnovšej telenovele El bienamado. 25 obrázkov vo fotogalérii Raquel vo svojej najnovšej telenovele El bienamado. Raquel vo svojej najnovšej telenovele El bienamado. 25 obrázkov vo fotogalérii Raquel vo svojej najnovšej telenovele El bienamado.

Takto sa po rokoch zmenila Leticia Calderón, ktorá v Esmeralde stvárnila dcéru láskavej Blancy:

Leticia často chodieva na výlety. 25 obrázkov vo fotogalérii Leticia často chodieva na výlety. Takto vyzerá telenovelová Esmeralda dnes. 25 obrázkov vo fotogalérii Takto vyzerá telenovelová Esmeralda dnes.


 

Viac fotografií z telenovely Esmeralda a zo života herečky Raquel Morell nájdete v priloženej FOTOGALÉRII >>>


 

Tlačiť Diskusia (1)