Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Cesnakové šupky dokážu zázračné veci: Ak ste zvyknutí hádzať ich do koša, teraz si to určite rozmyslíte!

25.03.2017 iva

Ak ste zvyknutí vyhodiť cesnakové šupky do koša, prestaňte s tým! Ničíte tak vzácny zdroj látky, ktorá zastavuje aj starnutie.

Prečo nevyhadzovať cesnakové šupky? 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Prečo nevyhadzovať cesnakové šupky?

Cesnakové šupky sú prírodným liekom proti starnutiu! Obsahujú bioflavonoid kvercetín, ktorý pôsobí ako prírodné sérum proti starnutiu. Ale tiež dokáže chrániť telo pred toxínmi.

Ako si pripraviť liečivý roztok alebo mesačná kúra na omladnutie

Šupky poriadne umyte pod tečúcou vodou, vysušte a potom ich pomeľte v mlynčeku na jemný prášok. Ten zatvorte v sklenej nádobe. Prečo nevyhadzovať cesnakové šupky? 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Prečo nevyhadzovať cesnakové šupky?

Na prípravu liečivého roztoku zalejte asi 1 polievkovú lyžicu 250 ml vody. Zakryte a nechajte odležať cez noc. V priebehu nasledujúceho dňa vypite celý nápoj na dvakrát. Polovicu ráno a polovicu večer. Užívajte maxmálne jeden mesiac. Potom si dajte pauzu na 10 dní a môžete začať znovu. Uvidíte, aké zázraky to spôsobí!

Čo lieči?

Okrem toho, že vám výrazne zlepší imunitu a funkčnosť obličiek, pomáha napraviť aj tráviaci systém (výborne zaberá pri hnačkách, ale ak by ste ho užívali dlhodobo, účinok by bol opačný, viedlo by to k zápche) a zbaví vás tiež nahromadených baktérií. Táto kúra sa používala aj na potlačenie zápalov – najmä horných dýchacích ciest a samozrejme potlačenie známok staroby, pretože účinná látka v šupkách pôsobí na obnovu tkanív. Prečo nevyhadzovať cesnakové šupky? 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Prečo nevyhadzovať cesnakové šupky?

Ako homeopatický liek v Číne

V Číne je tento liek známy už 5000 rokov, našiel sa na starovekých hlinených tabuľkách.

Dodnes ho užívajú takto:

4 hrsti šupiek zalejte litrom horúcej (nie vriacej) vody. Nechajte lúhovať cez noc. Pite 4 poháre denne podľa nasledujúcich inštrukcií:

Muži od 10. do 20. dňa v mesiaci

Ženy od 20. do 30. dňa v mesiaci

Pauzu medzi ďalším opakovaním si dajte aspoň 1 až 2 mesiace. Prečo nevyhadzovať cesnakové šupky? 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Prečo nevyhadzovať cesnakové šupky?

Tlačiť Diskusia (1)
Focus Media