Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Gabika v sebe ukrývala možnosti, o akých sama netušila: Po veľkej zmene imidžu je z nej neskutočná kočka!

18.04.2017 Beata Suchá

Unavené vlasy po zime priam volajú po novom omladzujúcom strihu a žiarivej farbe. Sen o dokonalom účese si k nám prišla splniť aj táto šarmantná dáma.

Gabika (23)

Gabiku z Kežmarku sme oslovili priamo v nákupnom centre, kde pracuje ako predavačka obuvi. Zdala sa nám byť skvelou adeptkou na premenu a nemýlili sme sa. Toto dievča v sebe ukrývalo možnosti, o ktorých samo netušilo. Po premene je z nej krásna sebavedomá kočka. Gabika rada fotí, najmä momentky a prírodu.

Šik jemné vlasy

Kaderníčka Barbora MAGERČÁKOVÁ: Využite jemné vlasy vo svoj prospech! Gabika sa mi priznala, že je zo svojich jemných vlasov zúfalá, no pritom robila jedinú chybu – nechávala ich voľne rásť do dĺžky. Tento typ vlasov si vyžaduje krátky udržiavaný strih, ako je napríklad trendy mikádo. Po umytí ich stačí vyfúkať pomocou kefy a skvelý účes je na svete. Na oživenie farby sme vybrali odtieň horká čokoláda.

Dlhé vlasy sú minulosťou, 
no Gabika určite nebude ľutovať. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Dlhé vlasy sú minulosťou, no Gabika určite nebude ľutovať.

Pre dokonalú vzdušnosť pramene 
vyfúkame na guľatej kefe. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Pre dokonalú vzdušnosť pramene vyfúkame na guľatej kefe.

 

Tip profesionála: Ak sa vám vlasy rýchlo mastia, nezaťažujte ich výživným kondicionérom. Po umytí ich postriekajte nezmývateľným kondicionérom na podporu objemu.

 

Ako otvoriť pohľad?

Vizážistka Kristy WOLF: Svetlý a tmavý očný tieň dokonale otvorí pohľad, špirála efekt znásobí.

Na záver líčenie a dokonalá premena je hotová. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Na záver líčenie a dokonalá premena je hotová.

Takto vyzerala pred zmenou: Pred premenou. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Pred premenou.

Po premene

Po premene. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Po premene.

Túžite po zmene účesu?

Prihláste sa do našej rubriky a spravíme vám účes snov! Okrem toho si vyskúšate fantastický mejkap a získate super balíček dekoratívnej kozmetiky značky L´Oréal v hodnote 50 €. Fotografie tváre a konfekčnú veľkosť zasielajte na e-mail: [email protected] a nezabudnite uviesť svoje telefónne číslo.

Tlačiť Diskusia (11)
Focus Media