Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Petra si nefarbila vlasy a nosila rovnaký účes: Nový imidž s ňou dokázal niečo úžasné, ani ju nespoznáte!

09.05.2017 Beata Suchá

Unavené vlasy po zime priam volajú po novom omladzujúcom strihu a žiarivej farbe. Sen o dokonalom účese si k nám prišla splniť aj táto šarmantná dáma.

Petra (39)

Výzor študentky je síce výhodou, no Petra má pocit, že je stále rovnaká. Účes nemení už roky, vlasy si nefarbí a možno aj preto ju láka vyskúšať niečo nové. Peťa je z Bratislavy a pracuje ako účtovníčka. Vo voľnom čase rada číta, chodí do prírody a jej vášňou je cestovanie. Pred premenou. 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Pred premenou.

Aj dlhé vlasy potrebujú správny strih 

Kaderník Igor NOVOSAD: Peťa má dlhé vlnité vlasy v dobrej kondícii, ale čo sa týka vzhľadu, dá sa z nich vyťažiť oveľa viac. V tomto prípade som za dlhé vlasy, treba však upraviť ich strih. Pre lepšiu vzdušnosť som ich spostupnil v predklone. Farbiacou technikou balejáž som docielil meňavý efekt tigrie oko – veľmi prirodzené prelínanie tmavších korienkov do teplých medových pramienkov v dĺžkach a koncoch.

Igor farbu zosvetlil. 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Igor farbu zosvetlil.

Viac kief, viac objemu! 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Viac kief, viac objemu!

Aký rúž si vybrať?

Vizážistka Viktória KOVÁCSOVÁ: Výrazná farba rúžu krásne rozžiari tvár.

Po premene:

Po premene. 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Po premene.

 

Túžite po zmene účesu?

Prihláste sa do našej rubriky a spravíme vám účes snov! Okrem toho si vyskúšate fantastický mejkap a získate super balíček dekoratívnej kozmetiky značky L´Oréal v hodnote 50 €. Fotografie tváre a konfekčnú veľkosť zasielajte na e-mail: [email protected] a nezabudnite uviesť svoje telefónne číslo.

Tlačiť Diskusia (7)
Focus Media