Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Lucie Bílá opäť našla svoje šťastie a lásku, ale... Z tohto muža je stále v šoku! Čím ju tak prekvapil

15.09.2018 Casprezeny.sk

Lucie Bílá (52) v práci i v súkromí zažíva zmeny, no k životu stále pristupuje s pokorou, vďakou a vierou. Vďaka čomu dokáže vždy začať odznova?

Nový priateľ Radek zmenil všetko. 17 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív L. B. Nový priateľ Radek zmenil všetko.

Váš ostatný album sa volá Hana. Prečo ste zvolili vaše pravé meno?

– Keď človek robí cédečko, podľa mňa doň vkladá to, čo práve prežíva. Ja mám krásne, rozosmiate obdobie a to isté chcem dať ľuďom. Do tej Hany som sa vždy schovávala, bolo to miesto, kam som nikoho nepúšťala. Keď mi teraz niekto povie Hanka, vôbec mi to neprekáža, pretože to je moje meno. Lucie Bílá je skôr prezývka.

Lucie Bíla: Chlapi sa nemenia, ale vymieňajú. 17 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: RCA Lucie Bíla: Chlapi sa nemenia, ale vymieňajú.

Sú rozdielne?

– Lucia je divokejšia, na javisku je provokatívna. Hanka rada varí nedeľný obed a pozerá Columba alebo nejaký český či slovenský film. Ale dopĺňajú sa. Hanka je celkom šikovná, zručná, šije hračky a vyrába ružence i anjelikov a Lucia je známa, tak ich potom rozdá či vydraží na dobré účely. Takže ony sú si, dievčatá, platné.

Lucie Bílá 17 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Facebook L. B. Lucie Bílá

Ktorou ste radšej?

– Raz ma baví tá, raz tá, je to hra s menami. Na úrade sa ma pýtali, či si nechcem zmeniť meno, ale ja o tú Hanu Zaňákovú nechcem prísť. Nielen preto, že je to meno môjho otca a svojich rodičov si veľmi vážim, ale Lucie Bílá je to dievča z plagátu, nie som to vždy tak úplne ja. Skôr som to dievča, čo sa nelíči, má rozpustené vlasy a rado si oblieka obyčajné šaty. Lucie chodí niekedy poriadne zmaľovaná a na vysokých podpätkoch. Vlastne mi stačí vyzuť si topánky a už som Hanka. Patria ku mne obidve, tak ako ku mne patrí striedanie žánrov. Niekedy rada spievam klasický repertoár v kostole a inokedy kričím v koženej bunde s Arakainom. Rovnako ku mne patrí pokojná poloha Hanky, ktorá chodí doma v natáčkach, ale aj tá Lucia, ktorá sa musí kontrolovať, to je značka.

Tlačiť Diskusia (2)
Focus Media